690 680 960

Zagroził, że utopi nastolatka, jak nie dostanie pieniędzy. Odpowie za rozbój

Wkrótce przed sądem stanie 23-letni mieszkaniec gminy Ludwin. Mężczyzna dokonał rozboju na nieletnich chłopcach, straszył ich, że jednego utopi. Sprawcę zatrzymał jeden z rodziców poszkodowanych nastolatków.

W poniedziałek około godziny 17:25 dyżurny łęczyńskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Wesołówka, w gminie Puchaczów, prawdopodobnie nietrzeźwy mężczyzna zabrał nastoletnim chłopcom telefony, był agresywny wobec nich i ich zaatakował.

Policjanci ustalili na miejscu, że nieznany mężczyzna zaczepił pięciu nastolatków jadących rowerami. 23-letni mieszkaniec gminy Ludwin zabrał czterem z nich telefony komórkowe oraz pieniądze. Następnie przetrzymywał jednego z chłopców zmuszając go do pozostania na miejscu grożąc mu pozbawieniem jego życia i zdrowia oraz pozbawieniem życia pozostałych nieletnich. Mężczyzna zażądał od nieletnich podania swoich pełnych danych osobowych i kazał im jechać po więcej pieniędzy, bo jeśli tego nie zrobią to utopi przetrzymywanego chłopca.

Jednemu z chłopców udało się telefonicznie poinformować o wszystkim rodziców. Na miejscu pojawił się ojciec dzwoniącego nastolatka, który obezwładnił agresora i wezwał policję.

Mundurowi przy mężczyźnie ujawnili telefony i pieniądze zabrane chłopcom. 23-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Wkrótce mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem.

2017-04-19 07:26:24
(fot. ilustr. lublin112.pl)

6 komentarzy

 1. Nie wiem czy bezmozg by nie skończył sam w wodzie jakby moje dziecko zaczepił. Chociaż to i tak dno społeczne.

 2. Głupota ludzka nie zna granic. Mam tylko nadzieję , że w po zatrzymaniu dostał porządne wpie.dol

 3. Co sie dzieje z dzisiejsza mlodzieza?
  Kilkanascie lat temu mialem podobna sutuacje- nas 4 na rowerach (jakies 13-14lat) i zaczepil nas jakis podpity starszy koles. Chcial kasy i jednego kumpla zlapal za szyje. Typ dostal pompka od roweru w ryj i pare kopniakow i udalo sie uciec. Oczywiscie krzyczal ze nas znajdzie i pozabija wiec przez jakis czas chodzilismy przestraszeni. A tutaj? dali sie sterroryzowac jednemu? i do taty dzwonia? ech…

  • Wszystko się zgadza, jednak idąc według prawa dokonaliscie napaści bijąc tego biednego zaczepiającego Was 🙂 a tak zostało przeprowadzone obywatelskie zatrzymanie i jest tylko jeden winny.

 4. Miał chłop szczęście że trafił na normalnego rodzica, bo taka zabawa mogła się dla niego skończyć znacznie gorzej niż odsiadką.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas