690 680 960

Zaginiona staruszka odnaleziona. Błąkała się po mieście jeżdżąc autobusami

Zakończyły się poszukiwania 84-latki, która dzisiaj rano zaginęła w Lublinie. Cała i zdrowa została odnaleziona po drugiej stronie miasta.

Po ponad 10 godzinach poszukiwań, odnaleziona została 84-letnia kobieta, która dzisiaj rano zaginęła na terenie Lublina. Jak już informowaliśmy, wraz z mężem wybrała się odwiedzić groby bliskich spoczywających na cmentarzu przy ul. Lipowej. Około godziny 6:50 wysiadła wysiadła z trolejbusu przy ul. Głębokiej i ślad po niej zaginął.

Początkowo rodzina poszukiwała jej na własną rękę. Kiedy to nie przyniosło skutku, około godziny 10 powiadomiona została policja. Do działań zostali zaangażowani praktycznie wszyscy policjanci w mieście, szukali jej również strażnicy miejscy oraz rodzina. Sprawdzone zostały również nagrania z kamer z monitoringu, kobieta po raz ostatni widziana była na ul. Wiercieńskiego.

Przed godziną 17 kobieta została zauważona, jak szła chodnikiem wzdłuż ul. Chodźki. Nie wiedziała gdzie się znajduje i co robi w tym miejscu. Jak wyjaśniał nam kom. Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, kobieta po utracie pamięci przemieszczała się komunikacja miejską. Wsiadła do jednego z autobusów w rejonie cmentarza, którym pojechała w rejon os. Poręba. Potem wielokrotnie wsiadała do kolejnych pojazdów. Cała i zdrowa zostanie niebawem przekazana rodzinie.

(fot. nadesłane)

9 komentarzy

 1. „Cała i zdrowa zostanie niebawem przekazana rodzinie.” – chyba tylko „cała” skoro utraciła pamięć.

 2. Cała to fakt , ale że zdrowa to juź bym nie powiedział.Gdyby autobusy miały taki wpływ na zdrowie starszych osób , że od samego jeżdzenia wraca wszystko do normy , to MPK by zbankrutowało 1 dnia.

 3. A bilet miała że tak jeździła? Trzeba było kontrolerów zaangażować raczej…

 4. Tyle czasu jeździła i żaden z kierowców MPK nie poinformował skoro informacja była podana hmm to na co oni patrza skoro informacja byla podana oraz ciekawe czy bilety miala oraz kontrole biletów były tego dnia a może my podatnicy Lublina płacimy za przejazdy free z poza miasta tego dnia i studentów zamiejscowych !!??? No ale ok grunt ze kobieta odnaleziona ps. rodzina bardziej powinna pilnowac taka osobe oraz ppiekowac sie np. jadac z nia na Cmenarz.

  • Biorąc pod uwagę stan twojej wiedzy, logicznego rozumowania oraz sposobu pisania, to przed tobą jeszcze wiele lat nauki zanim zaczniesz być podatnikiem.

 5. „wraz z mężem wybrała się odwiedzić groby bliskich” no ok z kobietą wszystko w porządku a co z mężem bo nawet na zdjęciu zdaje się być sama…

 6. Przynajmniej jedna dobra wiadomość wśród tylu trupów na drogach.

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas