Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zabrakło pieniędzy na remont drogi Lubartów – Parczew. Inwestycja nie jest jeszcze przekreślona

Wyczekiwany przez kierowców remont drogi wojewódzkiej łączącej Lubartów z Parczewem stanął pod znakiem zapytania. Postępowanie przetargowe zostało zakończone, jednak oferty przewyższają środki, jakie na ten cel zarezerwował inwestor.

22 komentarze

 1. Oczywiście, można było się tego spodziewać.. Po co kupować auto, płaci wzbogacenie, jak to i tak zostaje jak będzie.. tyle lat jeżdżenia i utrzymywania skarbu państwa i nawet drogi porządnej doczekać się nie idzie.

 2. Marionetka Kiwalska

  Hahaha! Ludzie z okolic już się cieszyli. Ja od 12 lat słyszę o remoncie tej drogi. Słyszę ale nie widzę 😀 :Wiecie jak partia mówi, że zrobi to mówi 🙂

 3. Te wyboje są potrzebne żeby się musztarda dobrze wymieszała w drodze do sklepów, haha i tak ma zostać na wieki wieków

 4. Co tutaj co niektórzy głupoty wypisują o nagrodach, partiach politycznych i zrobienia na odczepnego ?
  Zarząd miał przygotowane tyle pieniędzy ile wynikało z kosztorysu inwestorskiego. W tym roku wykonawcy wyceniają swoją pracę drożej, przy okazji jest rok wyborczy, więc wiadomo, że mozna oferty zawyżać, bo będzie parcie, żeby zrobić robotę. I tyle.

 5. Marian Kowalski-ipptv

  7 mln za 1 km drogi – gdzie kosztorys do wglądu!!!!!!!!!!!

 6. Z g.. złota i tak się nie zrobi, ta droga jest w takim stanie, że trzeba by było wyorac wszystko i zrobić od podstaw przygotowanie nawierzchni itd. Po co robić kilometry ścieżek skoro i tak będą zarastać trawą, jak nie ma kasy to niech zajmą się samą drogą a nie otoczką, bo scieżki i inne pierdoły można odłożyć w czasie. Ale cóż lepiej powiedzieć że nie ma kasy i dalej mówić, że kiedyś to będzie lepiej.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo