Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Volkswagen uderzył w barierki przed cmentarzem. Kierowca trafił do szpitala

Stracił panowanie nad pojazdem i auto uderzyło w barierki przy jezdni. Trafił do szpitala, jednak nie odniósł poważniejszych obrażeń. Mężczyzna był trzeźwy.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 12:15 w Czerniejowie. Na drodze wojewódzkiej nr 835 Lublin – Biłgoraj samochód osobowy uderzył w bariery. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący volkswagenem mężczyzna jechał od strony Lublina. Z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto zjechało na lewą stronę a następnie uderzyło w barierki oddzielające chodnik od jezdni.

Kierowca został przetransportowany do szpitala. Jak wyjaśniał nam kom. Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy. Nie odniósł też poważniejszych obrażeń ciała.

60

(fot. nadesłane – Damian – DZIĘKUJEMY!)
2018-03-09 17:44:12

13 komentarzy

  1. Zdarza się tylko najlepszym.

  2. Ma szczęście że do szpitala trafił a nie na ten cmentarz

  3. Albo do beczki …

  4. przyczyną niewyjaśnioną jest zapewne komóreczka

    • Agatka (ta z kompletu od Jacka)

      E tam, zaraz komóreczka – jak jechał sam to może wykonywał samoobsługowe inne czynności seksualne…

  5. Jak by to byla bliska dla was osoba to napewno nie bylo by wam tak do smiechu… jestescie idiotami to czlowiek w starszym wieku nie jechal sam tylko z zona i zaslabl za kierownica… te wasze komentarze sa zenujace… wezcie sobie na wstrzymanie bo moglo sie stac cos naprawde zlego… a wy robicie sobie z tego jakies jaja jak nie macie nic madrego do powiedzenia to sie nie odzywajcie…

Z kraju