690 680 960

Zablokowana ulica Janowska po zderzeniu skody z fiatem (zdjęcia)

Po wypadku całkowicie zablokowana jest ulica Janowska w Lublinie. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie okoliczności zderzenia dwóch pojazdów.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano na ulicy Janowskiej w Lublinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych na odcinku pomiędzy ulicą Żeglarską a ulicą Nadbystrzycka. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Skoda jadąc w kierunku centrum, podczas manewru wyprzedzania pojazdów zderzył się z autem marki Fiat, którego kierowca podjął manewr skrętu. Po zderzeniu skoda wypadła z drogi, przejechała przez rów i chodnik, a następnie zatrzymała się przydrożnym polu.

W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby, które przetransportowano do szpitala. Obecnie droga w miejscu zderzenia pojazdów jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilkadziesiąt minut. Pojazdy komunikacji miejskiej oczekują na udrożnienie przejazdu. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie informuje, że z powodu wypadku na ul. Janowskiej (w rejonie ul. Lipskiej) pojazdy linii nr 8 zostały skierowane na objazd przez ul. Romera trasą: …Krężnicka – Żeglarska – Nałkowskich – Romera – Diamentowa – Nadbystrzycka…

(fot. lublin112.pl)

27 komentarzy

  1. kierowca bombowca

    Skoda wyprzedzała ale fiat zmieniając kierunek jazdy nie spojrzał w lusterko. Ewidentna wina fiata. Linia była przerywana widać na zdjęciu wiec kierowca skody miał prawo wyprzedać.

Kursy walut

  • USD 4.4492zł -0.93%
  • GBP 5.461zł 0.08%
  • EUR 4.685zł -0.09%
  • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin