690 680 960

Zablokowana ul. Diamentowa po wypadku z udziałem motocyklisty (zdjęcia)

W czwartek po południu na ul. Diamentowej doszło do zderzenia motocykla z pojazdem osobowym. Kierujący jednośladem doznał poważnych obrażeń ciała, obecnie jest mu udzielana pomoc medyczna.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 14 na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z ul. Energetyków w Lublinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów – motocykla i auta osobowego.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący pojazdem osobowym marki Seat, jadąc ul. Diamentową w kierunku ul. Zemborzyckiej podjął manewr skrętu w lewo w ul. Energetyków. Po chwili zderzył się z motocyklem, którego kierowca poruszał się w kierunku ul. Romera. Po zderzeniu motocykl sunął po jezdni jeszce kilkadziesiąt metrów, zanim się zatrzymał.

Mężczyzna kierujący jednośladem doznał poważnych obrażeń ciała. Najpierw pomocy poszkodowanemu udzielili strażacy, a następnie został on przekazany zespołowi ratownictwa medycznego.

Ulica Diamentowa w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać kilka godzin. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Małgorzata)

48 komentarzy

  1. O! Pan Cenzor wrócił z urlopu. Gdzie się podziały moje wpisy? Kogoś w nich obrażałem, czy używałem wulgaryzmów?

  2. Wszyscy ortodoksyjni taksówkarze z korporacji już się wypowiedzieli ??

  3. Zastań ekspertem na forum

    Nie…. Narazie wypowiadają się eksperci i wszyscy Ci którzy nie nauczyli się jezdzic6na dwóch kółkach i jeżdżą na czterech!

  4. Skrzyżowanie ul. Diamentowej z ul. Energetyków. Które? Jak są dwa to wypada napisać o które.

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas