Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zablokowana po wypadku droga wojewódzka nr 747

Duże utrudnienia w ruchu występują na drodze wojewódzkiej nr 747 po zderzeniu dwóch pojazdów. Zablokowana jest trasa Opole Lubelskie – Chodel.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 13 na drodze wojewódzkiej nr 747, na wysokości skrzyżowania z drogą prowadzącą do miejscowości Przytyki pod Chodlem.

Jak nam przekazano zderzyły się tam dwa pojazdy – volkswagen oraz BMW. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja. Ze wstępnych informacji wynika, że dwie osoby zostały poszkodowane.

W rejonie wypadku droga jest zablokowana. Na miejscu pracują służby ratunkowe oraz policjanci. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

AKTUALIZACJA 13:40

Droga została udrożniona. Przejazd odbywa się bez utrudnień.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

3 komentarze

  1. Jadąc od Przytyk jest tam słaba widoczność przez barierki i skrzynkę elektryczną. Nie trudno tam o wymuszenie pierwszeństwa. Jest to nie pierwszy i napewno nie ostatni taki wypadek w tym miejscu.

    • Nie patyczkować się! Zabierać Karty Rowerowe aż się ludzie nauczą jeździć. Dodatkowo konfiskować żetony do wózków sklepowych, bo taki wózek w rękach takich kierowców to nie mniejsze zagrożenie niż rozpędzona ciężarówka na którą już trzeba mieć papiery.