690 680 960

Ma trzykrotny zakaz kierowania pojazdami. Wsiadł po alkoholu za kierownicę, doprowadził do kolizji (zdjęcia)

W piątek wieczorem w miejscowości Wierzchoniów doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Sprawca kolizji był nietrzeźwy, co więcej mężczyzna posiada trzykrotny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek wieczorem w miejscowości Wierzchoniów w powiecie puławskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Jak ustalili policjanci, w nissana jadącego od strony Wierzchoniowa wjechał jadący od strony Celejowa kierowca renaulta. Kierujący renaultem, 21-latek z gminy Karczmiska, na łuku drogi nie zapanował nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z nissanem.

Do szpitala trafiło dwoje dzieci z nissana oraz kierowca renaulta. Jak się okazało, nikt nie doznał poważnych obrażeń. Kierująca nissanem, 39-latka z gminy Końskowola była trzeźwa. Kierowca renault prowadził pojazd będąc nietrzeźwym i nie mając uprawnień do kierowania. Mężczyzna posiada trzykrotny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Badanie wykazało natomiast, że miał on dwa promile alkoholu w organizmie.

Wkrótce 21-latek za swój czyn odpowie przed sądem. Zgodnie z kodeksem karnym, za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, przy uwzględnieniu wcześniejszego skazania za to samo przestępstwo, grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Puławy)

28 komentarzy

 1. Sąd czeka aż kogoś zabije ten chlejus? Wsadzić za usiłowanie zabójstwa na minimum 5 lat. Taki młody a już zepsute najlepsze lata życia

 2. Są przeca czynne kamieniołomy w tym kraju!

 3. Jak można dać trzy krotny zakaz na to samo gdy pierwszy jest jeszcze w mocy ? Powinien dyscyplinarnie odpowiadać ten kto orzekł potrójny zakaz dla pijaka skoro po pierwszym pomykał sobie dalej .

 4. Zibro, Zibro, Zibro

  Reforma zydowsądownictwa w pełni sukcesu. A to lokalna patologia i gnojstwo, alkoholomordercy, a to własne pachołki najsztuby, durczaki…. Niekonńczonce się pasmo sukcesów skuteczności „polskiego” prawa w pełnej okazałości.

 5. Co z tego że kuwa ma zakaz , pytam się mądrali z PiSu którzy teraz rządzą tym krajem i nic nie robią aby zlikwidować do minimum tą zakałę narodową ? Ruszcie du…y w tej kwestii a nie wazelinę przedwyborczą rozsiewacie. Ten pijany bandyta drogowy wsiądzie za kierę i kogoś niestety zabije podobnie jak wielu innych ! Do roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. Dlaczego ktoś kto ma 3 zakazy nie siedzi w więzieniu? Czeka się aż komuś zrobi krzywdę i dopiero wtedy go wsadzą?!

 7. Teraz bedzie miał czterokrotny zakaz i ma w dooopie prawo i sprawiedliwośc oraz użytkowników ruchu , buhahahahahahaa . Czekamy aż przyłoży w kogoś ważnego z wiejskiej w warszafce to zwróco na to uwage

 8. dajcie publiczny spis wszystkich z adresami, którzy posiadają aktualny zakaz i sąsiedzi będą wiedzieć ja kchronić swoje rodziny przed mordercami – bo świadomie i z premedytacją chcą zabić zatem to nie wypadek a zaplanowana próba zabójstwa! Dajcie adresy i nazwiska i foto jeszcze też!

 9. zapomnieli napisać że właściciel auta siedział obok też napruty……jego też powinni ukarać bo dobrze wiedział że glut jest pijany i nie ma prawka

 10. Reżimowy troll

  Zakaz-Srakaz

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.15%
 • GBP 5.0417zł -0.18%
 • EUR 4.3233zł -0.24%
 • CHF 4.5689zł 0.02%

Polub nas