Zabawa zakończyła się tragedią. 7-latka zginęła pod kołami busa

Tragiczny wypadek miał miejsce wczoraj po południu koło Krasnegostawu. Bus potrącił śmiertelnie 7-letnie dziecko.

Do wypadku doszło w czwartek po godzinie 16 w miejscowości Żdżanne w powiecie krasnostawskim, w gminie Siennica Różana. Ze wstępnych informacji jakie nam przekazano wynika, że na jednej z posesji bawiły się dzieci.

W pewnym momencie wybiegły one na lokalną drogę, wprost przed jadący samochód typu bus. Kierujący pojazdem nie zdołał się zatrzymać i jedno z dzieci zostało potrącone. Na miejscu interweniowali ratownicy medyczni i policja.

Prowadzona przez dłuższy czas akcja reanimacyjna niestety nie przyniosła skutku. Mająca 7 la dziewczynka zmarła na miejscu w wyniku ciężkich obrażeń ciała. Policjanci cały czas ustalają szczegółowe okoliczności tragicznego wypadku.

AKTUALIZACJA 17:00

Jak ustalili policjanci, mercedesem sprinterem kierował 31-latek z Chełma. Pewne jest, że w momencie wypadku poruszał się on z nadmierną prędkością. W tym miejscu obowiązuje 50 km/h. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy jak też dowód rejestracyjny pojazdu, gdyż mercedes nie posiadał aktualnych badań technicznych. Najprawdopodobniej 31-latek odpowie za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym.


(fot. lublin112, policja)
2015-10-09 07:00:53

65 komentarzy

 1. CZYTAM WAS LUDZIE I NIE WIERZĘ !!! ZGINĘŁO DZIECKO !!! KTO JEST WINNY ??? AKURAT TU USTALA TO ODPOWIEDNIE SŁUŻBY !!!!
  NIEWIELU Z WAS WYKAZALO SIE EMPATIA
  … OD RAZU OSADZACIE… RODZICE JAK I ZAROWNO KIEROWCA BĘDĄ Z TYM ZYC … LZY, KOSZMARY, TESKNOTA, BOL, ZAL ….
  KOGO Z WAS STAC NA TO BY NAPISAC PROSTE SLOWA OTUCHY???

  Ps. Różnica między Polską a Norwegia polega na tym ze w Norwegii kierowcy sa bardziej wyczuleni na obecność dzieci. Wjeżdżając w teren zabudowany nawet jesli jest ograniczenie do 50 km/h zachowuja ostrożność. Gdzie niestety w Polsce kierowcy maja wbite w glowy w gaz i na max. A potem winni rodzice, bo nie nauczyli…
  Widze roznice poniewaz mieszkam w No parę ladnych lat i z przykrością muszę stwierdzić ze polscy kierowcy sa nierozsadni a mandaty zbyt lagodne i nie efektywnie egzekwowame.

 2. Wypadki „chodzą po ludziach”?!

 3. kondolencje dla rodziny a dziewczynka dolaczyla do grona aniolow. wybrancy Boga umieraja mlodo.

 4. Do Pan i” przerażona”: Skąd te informacje o kierowcy firmy kurierskiej UPS? , wg. mnie to Inpost kurier, reszte pozostawimy organom scigania. pozdrawiam

 5. Jeżeli ktokolwiek z państwa kto zamiast chwili refleksji ..pochylenia się nad tragedią..rozpisuje się w swej złości, nienawiści i kompletnym braku empatii…niech na chwilę sie oderwie i spojrzy na własne dzieci, zony ..bliskich . Rozpisujecie się w różnicach pomiedzy Norwegią a Polską , które sa kompletnie naturalne !!!Historia, Praca, gospodarka, kultura,mozliwości itd.itp.Dziwiłabym sie gdyby tych różnic nie było.
  Dziewczynka miała siedem lat !!!!! Tylko Siedem lat!!!!! I zgadzam sie z przedmówcą Naat.
  Pamietacie co Wy wszyscy mieliście w głowie mając siedem lat? Nie… nie możecie pamiętać!!!! Bo pamiec i wspomnienia to emocje , uczucia a wy ich po prostu nie macie.!!!!!!
  Nie ma w naszej polskiej mentalności zrozumienia do inności wyznania, poglądów, płci ..do zadnej inności!!! z tym żyje już 35 lat. Niewyobrażalne jest to , że nie ma zrozumienia dla Ludzkich Tragedii , które mogą stać sie naszymi tragediami…osobistymi..nie zapominajmy o tym!!!!!
  Każdy w życiu popełniając błędy oczekuje możliwości ich naprawy ( nawet kościól daje rozgrzeszenie) Ona ich nie miała!!!!!!! może gdyby kierowca jechał 50 skończyło by się szpitalem , złamaną ręką, nogą …,tego nie wiem!! Ale do cholery ….Miałaby szansę!!!!!!!!! Na Życie !!!!!szansę na naprawienie swoich błędów , które wynikały tylko z bycia Dzieckiem!!!!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8665zł -0.18%
  • GBP 5.0608zł -0.31%
  • EUR 4.5772zł -0.23%
  • CHF 4.2732zł 0.04%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach