Czwartek, 25 lipca 202425/07/2024
690 680 960
690 680 960

Zaatakował policjanta gazem pieprzowym. Sam zgłosił się na komisariat (zdjęcia)

34-letni mieszkaniec Lublina usłyszał zarzuty czynnej napaści na policjanta. Mężczyzna zaatakował gazem pieprzowym funkcjonariusza ruchu drogowego, podczas zabezpieczenia Marszu Równości.

13 października podczas zabezpieczania Marszu Równości, w rejonie skrzyżowania ul. Lubartowskiej z ul. Bajkowskiego, jeden z mężczyzn zaatakował gazem pieprzowym policjanta ruchu drogowego. Funkcjonariusz pilnował, aby samochody w tym czasie nie wjeżdżały na skrzyżowanie.

Zdarzenie zarejestrowane zostało przez kamery. Po publikacjach w mediach sprawca sam zgłosił się do komisariatu. Okazał się nim 34-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna nie był karany, dzisiaj usłyszał zarzuty czynnej napaści na policjanta.

34-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci doprowadzili 34-latka do prokuratury, a następnie do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt.

Zaatakował policjanta gazem pieprzowym. Sam zgłosił się na komisariat (zdjęcia)

Zaatakował policjanta gazem pieprzowym. Sam zgłosił się na komisariat (zdjęcia)

(fot. Policja Lublin)

34 komentarze

  1. W sobotę łeb w górze dumni a dziś kitę ciągnie po ziemi móndrołek???

  2. Dlaczego ma zasłonięte oczy a policja rozmazane całe twarze ?

    • Policjanci i zatrzymany maja rozmazane iniewyrazne twarze bo nie wzieli rutinoskorbinu

      • Policjant to funkcjonariusz publiczny a nie osoba powszechnie znana i bez jego zgody nie mozna publikowac jego wizerunku a w tym przypadku dochodzi jeszcze fakt ze sa to zapewne policjanci pracujacy po cywilnemu ktorych wizerunek jest dodatkowo chroniony prawnie

  3. No i gicior. Dobrze ze sa te kamerki. Wystarczy chuligana pokazac i juz sam przybiega na komisariat XD

  4. Niby fajnie ze gnojka dorwali, ale prawda jest taka, ze gdyby nie przypadkowe nagranie to gosciowi znowu by sie upieklo. Cale szczescie ze skonczy sie jego niekaralnosc. Oby pobyt w pierdlu oduczyl go podobnych zachowan.

  5. Koszmarny kontrast uczestników marszu! Uśmiechnięci spokojni ludzie kontra dzikie bydło na socjalu! Wręcz książkowe

Z kraju

Sport