Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Z okazji Walentynek przywitały ich czerwone balony. Kto stoi za tą akcją? (zdjęcia)

Jak informują nas Czytelnicy, na niektórych parkingach w Lublinie, z okazji Walentynek na samochodach pojawiły się czerwone balony. Czy to akcja kogoś mocno zakochanego, czy też forma marketingu?

Dzisiaj 14 lutego obchodzimy święto zakochanych, czyli Walentynki. Nazwa pochodzi od św. Walentego, którego wspomnienie liturgiczne w Kościele katolickim obchodzone jest również tego dnia.

Zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne (często pisane wierszem). Na Zachodzie, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, czczono św. Walentego jako patrona zakochanych. Dzień 14 lutego stał się więc okazją do obdarowywania się drobnymi upominkami.

Mieszkańcy Lublina m.in. przy ul. Wrońskiej, Kwarcowej, Koralowej, Relaksowej i Żywnego, którzy pozostawili swoje pojazdy na parkingach, mogli dzisiaj rano znaleźć na samochodach przyczepione czerwone balony. Na pierwszy rzut oka, mogło to wyglądać na fajny pomysł walentynkowy kogoś zakochanego, ale po bliższym przyjrzeniu się czerwonym balonikom, okazało się, że jest to akcja promocyjna jednego z operatorów telewizyjno-internetowych.

Was też przywitał czerwony balonik z helem? ?

(fot. nadesłane Dariusz, Jarosław, Błażej, Paweł, Mag)

9 komentarzy

  1. Nie żle was zrobili w Balona

    • W balona to zrobili , ale Żydzi z Nowego Yorku wymyślajc to święto by mieć zbyt na towar .

  2. Po rejestracjach widać, kto zalewa miasto…

  3. Proszę o wyjaśnienie zachowania kierujących na „Zdjęciu 1 z 29”. Co daje takie najechanie na chodnik? I co tracą kierujący pojazdów na bliższym planie, na tym, że stoją w całości na jezdni?

  4. pieknie zapchane parkingi przez wiejskich studentów które parkujo gdzie chco .

    • Ze rejestracja nie jest Lu to nie znaczy że studenci… Bywa większy wieśniak z miasta niz ze wsim

  5. Ja też dziś z okazji Walentynek zobaczyłem rano balony, co prawda różowe a nie czerwone, ale i tak ładne.

Z kraju