690 680 960

Z lewego pasa chciał pojechać w prawo, zderzył się z trolejbusem (wideo, zdjęcia)

Wczoraj na rondzie im Nauczycieli Tajnego Nauczania doszło do zderzenia trolejbusu z pojazdem osobowym. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 19 na rondzie im. Nauczycieli Tajnego Nauczania, na skrzyżowaniu ul. Zana z ul. Bohaterów Monte Cassino. Zderzył się tam dwa pojazdy – skoda, której kierowca wykonywał przewóz osób oraz pojazd komunikacji miejskiej.

Z informacji, które nam przekazano wynika, że obydwa pojazdy jechały ulicą Bohaterów Monte Cassino w kierunku ul. Głębokiej, kierowca trolejbusu prawym pasem, a kierujący skodą lewym pasem. Kierujący pojazdem komunikacji miejskiej poruszał się z prawego pasa na wprost, czyli z pasa do jazdy na wprost i w prawo. Z kolei kierowca jadący skodą chciał skręcić w prawo z pasa przeznaczonego do jazdy na wprost i w lewo, tym samym doprowadził do kolizji z trolejbusem.

Na miejscu interweniowała policja oraz nadzór ruchu MPK. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał i zostało ono zakwalifikowane jako kolizja.


(fot. wideo nadesłane Robert, Norbert i Łukasz – dziękujemy!)

21 komentarzy

  1. Jak tak dalej pójdzie z tymi nazwami ulic i rond to człowiek bez google maps nigdzie nie trafi. Czy to normalne żeby wszystkie ronda miały tak dystyngowane nazwy żeby wszyscy mieszkańcy lublina musieli je znać ? Taksówkarzom też się podaje adres ronda w Lublinie ? To jest chore !

  2. Nagranie 0:18 widać że jechał swoim pasem.

  3. Czy ten Bolt nie ruszył na czerwonym właśnie żeby się wciąć przed MPK? Cwaniaczek, dobrze ze tak się to skończyło.

  4. dalej jeździjta łajzy na bolcu z ukrami

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas