Czwartek, 18 lipca 202418/07/2024
690 680 960
690 680 960

Wyrzucił dziewczynę z 4 piętra, bo nie chciała się z nim kochać. Jest wyższa kara dla Jarosława B.

Sąd Apelacyjny przyznał rację prokuraturze uznając, że Jarosław B. powinien odpowiadać za usiłowanie zabójstwa. Sąd pierwszej instancji wskazał bowiem, że oskarżony nie chciał zabić pokrzywdzonej, gdyż przed wyrzuceniem kobiety przez okno… nie powiedział, że zamierza pozbawić ją życia.

33 komentarze

 1. Może wystarczy nakrzyczeć na niego,pogrozić paluszkiem? Trzeba go było puścić wolno z tego samego piętra.

  • ja bym puścłi ale członka rodziny sędziego

   • Zasługa totalnych w Brukseli

    Dlaczego członkowie rodziny mają cierpieć z powodu takiego sędziego.

    • Dlaczego nie pomyślicie że to baby powodują w mężczyznach takie zachowanie, najpierw latają jak damy, a potem nie damy, faceci głupieją o co ty chodzi, a później dochodzi do takich czynów.

     • No człowieku odkleiłeś się konkretnie. Z powodu braku seksu wyrzucisz kogoś przez okno, zamordujesz. Rozumiem głośną awanturę, wyzwiska, wystawienie walizek. Każdy z nas facetów w mniejszym lub większym stopniu przerabiał to z partnerką/żoną – izolacja seksualna po ślubie/dziecku/długim czasie w związku. No ale nie wyrzucę kobiety z tego powodu prze okno. Typ był naćpany z tego co czytam to raczej to dolało ostatnią czarę oliwy do ognia. Wiadomo frustracja jest ale tu chyba za daleko kolego poleciałeś.

 2. Sędzia pierwszej instancji to złoty człowiek !!!! Taki współczujący i empatyczny .Wszyscy osadzeni w Z.K.powinni sobie pozawieszac w celach plakat z jego podobizną

 3. sędzia z poprzedniego procesu powinien ponieść konsekwencje – bo nie potrzeba skończonych idi0tów na odpowiedzialnych stanowiskach!

 4. Patologia w s….e.

 5. Miłość nie zna granic.

 6. Gdyby była żydówką,lub murzynką,to by dostał z automatu dożywocie.

 7. a co miał ich sedzia potraktowac poważnie?

 8. Bolesław się wałęsa

  Jeśli zadźgam sędziego nożem,to mam nadzieję że wysoki sont nie będzie mi usiłował przybić zabójstwa skoro nie informowałem sędziego ze zamierzam go zabić tylko dostanę grzywnę za skaleczenie biedaka

Z kraju

Sport