Wyprzedzał rowerzystę, potrącił pieszego. Mężczyzna nie żyje

Wczoraj wieczorem w miejscowości Siennica Królewska Duża doszło do tragicznego wypadku z udziałem pieszego. Nie żyje mężczyzna potrącony przez alfa romeo.

Do wypadku doszło w sobotę po godzinie 20 w miejscowości Siennica Królewska Duża w powiecie krasnostawskim. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili wstępnie, że kierujący pojazdem marki Alfa Romeo 19-latek w terenie zabudowanym podczas manewru wyprzedzania rowerzysty potrącił przekraczającego jezdnię 78-latka.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Niestety, starszy mężczyzna zginął na miejscu.

Do szpitala trafił kierowca pojazdu oraz jego pasażerka. Jak się okazało, doznali oni ogólnych potłuczeń. 19-latek w chwili wypadku był trzeźwy. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

2018-08-19 12:39:40
(fot. Policja Krasnystaw)

6 komentarzy

 1. Ofiara to pijak stary i w dodatku nie przechodzil przez przejscie a w tym czasie byla slaba widocznosc i mgla. Szkoda 19 latka bo teraz to tylko problemy i gowniana trauma..

  • Tam jest ograniczenie do 50. Gdyby tyle jechal to by zauwazyl. Poza tym nke masz obowiazku przechodzic przez przejscie jesli do najblizszego jest dalej niz jesli sie nie myle 100m. Jeszcze jedno. Pijanstwo nie jest w naszym kraju zabronione.

  • Pijak też człowiek i nie znaczy że takiego życia nie trzeba szanować to jest wieś więc byle co może wyskoczyć dziecko pies pijak starszy człowiek ktokolwiek, przejść nie ma na każdym kroku a kodeks drogowy wyraźnie wskazuje jeśli na odcinku 100 metrów nie znajduje się przejscie przechodzi siejezdnię normalnie, podkreślam to jest wieś nie miasto gdzie pasy są co chwile, poza tym ograniczenie jest do 50 km/h więc jaka trauma ? Że przycisnął prdla gazu łamiąc przepisy ? A przy tym zabił człowieka? bo przy 50 sądzę że by wychamowal i skończyłoby się na potłuczeniach nawet we mgle, kierowca powinien myśleć konstruktywnie a nie tylko gaz do dechy…

  • Żadnej mgły tam nie było.

 2. Nie jechał 50 nie jechał 60km
  szkoda każdego życia! Znieczulica tyle mogę powiedzieć,Sam lubię depnąć ale trzeba mieć świadomość gdzie można.Światła na tej wsi zapalają się o 22giej.

 3. dlaczego kierowcy alfy romeo nie witają się wieczorem?! Bo już rano widzieli się u mechanika.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7713zł 0.5%
  • GBP 4.8874zł 0.88%
  • EUR 4.4514zł -0.03%
  • CHF 4.141zł 0.09%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki
  II Terenowa Akcja Poboru Krwi w Chmielu
  Festiwal Wszystkich Mieszkańców na Bronowicach. Dzielnica zamieni się w przestrzeń kultury i sztuki