690 680 960

Wyprzedzał jadąc na czołówkę, po chwili dachował. Wszystko nagrała kamera (wideo)

W wyniku dachowania audi 22-letni kierujący pojazdem z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Całe zdarzenie zarejestrowała kamerka samochodowa.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 12 na wysokości miejscowości Trzcianki w powiecie ryckim, na drodze krajowej nr 48. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że kierujący osobowym audi, 22-letni mieszkaniec powiatu łukowskiego po wykonaniu manewru wyprzedzania, aby uniknąć czołowego zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwka innym uczestnikiem ruchu, zjechał do przydrożnego rowu, tam audi dachowało.

Zespół ratownictwa medycznego przetransportował kierującego pojazdem z obrażeniami ciała do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają szczegółowy przebieg zdarzenia. Mundurowi opublikowali nagranie wypadku zarejestrowane kamerką znajdującą się w pojeździe, który wyprzedzał 22-latek.

(fot. wideo Policja Ryki)

110 komentarzy

 1. Eee tam rodzice kupią kolejne 4 zera, albo się wyklepie i na „ołeliks”, jako niebity

 2. nie robi się takich manewrów 2-tonowym autem. to nie rajdówka

 3. szkoda że rodzice ci mózgu nie zafundowali…

 4. Kierowca, u którego była kamera mógł zwolnić skoro widział, ze gościu jedzie na czołówkę… Trochę kultury na drodze…

 5. Akcja dzieje się na górce, kierowca nie przewidział, że podbije mu tył. Akurat gdy musiał się chować i miał skręcone koła pociągnęło mu tył. Bał się zapiąć kontry bo czołówka a na właściwym pasie już za mało miejsca. Ułańska fantazja, ale ogólnie sytuacja, która by zaskoczyła nie jednego

 6. Widać że nasz człowiek Lewym Lewym Uporczywie (LLU)

 7. Nie raz miałem taką sytuację.. wyprzedzałem (nie widziałem pojazdu na drugim pasie) a kierowca na moim pasie zamiast przychamować to jeszcze dodaje gazu… a pojazd z naprzeciwka trąbi, zamiast również przyhamować…

 8. Piąte zero w Audi brawo on

 9. Jak sie jest wyprzedzanym to się pod żadnym pozorem nie hamuje, nie gadajcie głupot. Trzeba zachować stałą predkość.

Kursy walut

 • USD 3.9478zł -0.68%
 • GBP 5.0066zł -0.26%
 • EUR 4.3327zł -0.49%
 • CHF 4.5031zł -0.32%

Polub nas