Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Wyprzedzał autobus, wjechał na czołówkę. – Bez wyobraźni na podwójnej ciągłej (wideo)

Brakiem wyobraźni wykazał się kierowca toyoty, który postanowił wyprzedzić na ul. Krochmalnej ruszający z przystanku autobus. Całą sytuacją nagrał nasz Czytelnik, który o mało nie zderzył się czołowo z tym pojazdem.

27 komentarzy

 1. Skąd się takie uposledzone osobniki za kierownicą biora ? To własnie taki „typ ” pseudokierowcy ,jest w zdecydowanej większosć sprawcą najgożnieszych i zwykle śmiertelnych wypadków ,gdzie jedzie taki bezmózg bezmyłsnie na „czołówkę ” bo on własnie „musi wyprzedzić „

 2. Pedał albo dziFka

 3. Nie bronię kierowcy ale czy robienie przystanku przy podwójnej ciągłej jest prawidłowe?

  • KAJ masz całkowitą rację – wszystkie przystanki przenieść za miasto, od razu ponad połowa korków zniknie… Ponadto wszystkim młodym i wściekłym ustawowo ponieść limit w miastach do 80km/h, co mają chłopaki wlec się za pastuchami jadącymi te 50-60 km/h.

   • Chodzi mi o to że nie można się zatrzymywać w miejscu gdzie jest linia ciągła to czy autobus zatrzymujący się przy takiej linii nie łamie przepisów a raczej kto stawia przystanek w takim miejscu. Jak ktoś nie zna odpowiedzi to pisanie dyrdymałów jest zbędne.

  • Nieprawidłowe jest przejeżdżanie przez linie ciągłe.
   Przystanki stawia się tam gdzie są potrzebne, a linie wyznacza w takich miejscach, gdzie ewentualne wyprzedzanie jest z pewnych powodów niebezpieczne.

   • Chodzi mi o to że nie można się zatrzymywać w miejscu gdzie jest linia ciągła to czy autobus zatrzymujący się przy takiej linii nie łamie przepisów. Jak ktoś nie zna odpowiedzi to pisanie dyrdymałów jest zbędne.