Wyprzedzał autobus, wjechał na czołówkę. – Bez wyobraźni na podwójnej ciągłej (wideo)

Brakiem wyobraźni wykazał się kierowca toyoty, który postanowił wyprzedzić na ul. Krochmalnej ruszający z przystanku autobus. Całą sytuacją nagrał nasz Czytelnik, który o mało nie zderzył się czołowo z tym pojazdem.

W rejonie zdarzenia, które zostało zarejestrowane na nagraniu, znajduje się linia podwójna ciągła. Kierowca toyoty, jadącej w kierunku ul. Nadbystrzyckiej postanowił wyprzedzić ruszający autobus i po chwili znalazł się, na pasie naprzeciwko pojazdu naszego Czytelnika. Na szczęście nie doszło do zderzenia.

(fot. wideo nadesłane Mati)

27 komentarzy

 1. Skąd się takie uposledzone osobniki za kierownicą biora ? To własnie taki „typ ” pseudokierowcy ,jest w zdecydowanej większosć sprawcą najgożnieszych i zwykle śmiertelnych wypadków ,gdzie jedzie taki bezmózg bezmyłsnie na „czołówkę ” bo on własnie „musi wyprzedzić „

 2. Pedał albo dziFka

 3. Nie bronię kierowcy ale czy robienie przystanku przy podwójnej ciągłej jest prawidłowe?

  • KAJ masz całkowitą rację – wszystkie przystanki przenieść za miasto, od razu ponad połowa korków zniknie… Ponadto wszystkim młodym i wściekłym ustawowo ponieść limit w miastach do 80km/h, co mają chłopaki wlec się za pastuchami jadącymi te 50-60 km/h.

   • Chodzi mi o to że nie można się zatrzymywać w miejscu gdzie jest linia ciągła to czy autobus zatrzymujący się przy takiej linii nie łamie przepisów a raczej kto stawia przystanek w takim miejscu. Jak ktoś nie zna odpowiedzi to pisanie dyrdymałów jest zbędne.

  • Nieprawidłowe jest przejeżdżanie przez linie ciągłe.
   Przystanki stawia się tam gdzie są potrzebne, a linie wyznacza w takich miejscach, gdzie ewentualne wyprzedzanie jest z pewnych powodów niebezpieczne.

   • Chodzi mi o to że nie można się zatrzymywać w miejscu gdzie jest linia ciągła to czy autobus zatrzymujący się przy takiej linii nie łamie przepisów. Jak ktoś nie zna odpowiedzi to pisanie dyrdymałów jest zbędne.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7493zł -0.97%
  • GBP 5.2823zł 0.2%
  • EUR 4.5631zł -0.29%
  • CHF 4.1651zł -0.17%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku