Piątek, 19 lipca 202419/07/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek w gospodarstwie, interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (wideo, zdjęcia)

W niedzielę po południu w jednym z gospodarstw na terenie powiatu świdnickiego doszło do wypadku. Interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu na terenie gminy Rybczewice w powiecie świdnickim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na terenie jednego z gospodarstw.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowe, który przetransportował poszkodowanego mężczyznę do szpitala w Łęcznej. Jak nas poinformowano poszkodowany doznał obrażeń ręki.

Zdjęcia i wideo z miejsca przekazania mężczyzny załodze LPR otrzymaliśmy od Czytelnika.

Wypadek w gospodarstwie, interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (wideo, zdjęcia)

(fot. wideo nadesłane Paweł)

20 komentarzy

 1. Trzeba dzień swięty świętować , robota nie zając nie ucieknie.

  • ..a mleko się bierze z marketu… Ferdek wszyscy wiedzą że jesteś przygłup więc nie kompromituj się bardziej… Inwentarz musi jeść i pić… zastąp rolnika jakiegoś to na pewno będzie świętował…

   • Dokładnie xD !!!! A Ferdek w życiu nie widział NT na oczy i nie wie co tam jest napisane a szasta słowem „święty’ na lewo i prawo pewnie katolik jak większość polaków

    • Uprzedzając bezsensowne odpowiedzi zapytam 🙂
     gdzie się żyje lepiej i skąd dokąd ludzie uciekają że trzeba mury stawiać ?
     Z katolickiej Ameryki południowej do protestanckich Stanów Zjednoczonych czy na odwrót ???

   • Taaak dojarka gościowi rękę pocharatała????
    Czemu nie napisane od czego dostał urazu???

  • Chłop na wsi nie ma dnia wolnego.
   A niedzielę ma wolną jeśli umrze w sobotę.

 2. No tak, mieszczuch odpierd…li osiem godzin na tygodniu i w piątek po poludniu wekend a na wsi niestety tak niell ma….troche szacunku miastowi dla wsi …..

  • A HAMOWI ZE WSI ZAWSZE MAŁO! SRAM NA TE ICH ZATRUTĄ PESTYCYDAMI ŻYWNOŚC. OGÓLNIE WIADOMO ZE ZACHODNIA JEST LEPSZEJ JAKOŚĆI I TAŃSZA. DRUGA SPRAWA, ŻEBY NIE MIASTO TO CHCOP ZE WSI ZDECHŁ BY Z GŁODU.

 3. niedzielna praca w gó.wno się obraca

  • Nie tak dawno, byk zabił swojego właściciela, więc wystarczy spacer po gospodarstwie, żeby doszło do nieszczęścia. Nie powiem, widziałem pracę obszarników w niedzielę, nocą, w każdych warunkach pogodowych, bez odpoczynku. To jest podróż; przez pracę, do nieba.

 4. Do-Marcin sam jesteś ham i hu……Takich buraków to powinni chłostać publicznie.I za dużo oglądasz filmów SF.Nie masz pojęcia o czym piszesz.

 5. pionowe nagrywanie filmu – i już wiadomo, że nie miałbym z gościem o czym rozmawiać…

 6. Do marcin taki z miasta jesteś A ojciec krowy ganiał jesteś zwykłym burakiem nie masz pojęcia jak wygląda polska wieś i zachodnią super źywność,nie obrażaj ludzi pracujàcych 24 na 7

 7. ,,Do Marcin,, -a co ty takiego produkujesz w tym miescie że ten rolnik (tak rolnik nie chlop bo chlopi to kiedys byli )nie może sie bez tego obejsc ? A co do zywnosci z zachodu to nie od dzis wiadomo ze pchają do nas syf ….więc nie osmieszaj sie , pozatym pokazales swoją miejską kulture ….

 8. DOKALNIE. TO SA ZACOFANE CHLOPKI LUBELSKA WIES CIEMNOGROD! NIKT Z NICH NIE WODZIAL WSI NA ZACHODZIE KRAJU. TO PIS OGRÓD. PAMIĘTAMY JAK WIOCHA GLOSOWALA ABY NIE WCHODZIĆ DO UNII EUROPEJSKIEJ. A TERAZ CHAMY BIORĄ DOTACJE UNIJNE! I JESZCZE GNOJE OBRAZJA LUDZI Z MIASTA DZIEKI KTORYM MAJA CO ZREĆ. ZACHODNIA ŻYWNOŚC POWINNA BYĆ SPROWADZANA NA SZEROKĄ SKALĘ DO POLSKI ABY KONSUMENT MIAŁ WYBÓR.

 9. widzę kultura na wysokim poziomie u Państwa stał się wypadek nieszczeście a tu piszecie głupoty nie wiadomo po co
  temperatura zmeczenie robi swoje trzeba uważać i oczy mieć dookoła głowy
  wyrazy współczucia dla tego człowieka żeby szybko wrócił do zdrowia
  szanujmy się
  człowiek bez kultury i szacunku dla drugiego jest jak zwierze wypuszczone z klatki wierzga aż błotem chlapie ,jest to smutne i kompromitujace naszą Lubelską społecznosc

 10. Wielkie mieszczuchy a do Wisły sraja bo im kanalize wywalił, jeszcze trochę i w większym smrodzie będziecie niż rolnik że wsi.

Z kraju

Sport