690 680 960

Wypadek na wjeździe do Lublina od strony Zamościa. Droga jest zablokowana (wideo)

W poniedziałek rano na drodze S12 doszło do zderzenia pojazdów. Na miejscu pracują służby ratunkowe, trasa Piaski – Lublin jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 8 na drodze S12 na wysokości Kalinówki, na pasie w kierunku Lublina. Jak nam przekazano zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe, a jeden z nich przewrócił się na bok.

Na miejscu interweniuje straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Obecnie całkowicie zablokowany jest przejazd w kierunku Lublina. Utworzy się sporych rozmiarów zator pojazdów. Trwa ustalanie okoliczności tego zdarzenia, utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 10.

AKTUALIZACJA 12:30

Jak ustalili policjanci na miejscu, kierujący pojazdem marki Hyundai 33-letni obywatel Ukrainy podczas nieprawidłowego manewru zmiany pasa ruchu uderzył w tył pojazdu marki Renault kierowanego przez 37-letnią kobietę. Wytrącony z toru jazdy renault wjechał w bariery energochłonne, natomiast hyundai przewrócił się na bok. W zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał.

(fot. wideo nadesłane Grzegorz, Filip i Kamil – dziękujemy!)

18 komentarzy

 1. jak sie mozna stuknac na ekspresowce

 2. … trzech chłopa stawia auto na koła …. spycha pod barierki i droga przejezdna ! Czekanie 2h w korku i blokowanie całego ruchu? Co to średniowiecze?

  • kierowca bombowca

   Nie życzę Ci tego , ale jak będziesz kiedyś poszkodowanym w zdarzeniu i tak jak piszesz szybciutko zepchniesz pojazd , a ktoś bystrzejszy od Ciebie z większymi możliwościami cię przekręci i zrobi winowajcą , to wtedy nie będziesz pisał o średniowieczu…

   • To się kamerkę wozi ze sobą.

    A co do sprzątania po wypadkach – w krajach cywilizowanych Policja ma skanery laserowe do szybkiego i dokładnego odwzorowywania miejsc zdarzeń.
    Oznaczają markerami ślady opon i rysy na jezdni, „puszczają” taki kombajn i już po mniej niż godzinie można wszystko sprzątać.
    U nas kartka, ołówek i drogomierz kołowy… i godziny na sporządzenie szkicu sytuacyjnego, dokumentacji fotograficznej i opis.

 3. obstawiam, że albo oślepiające słońce albo rowerzysta

  • tak,
   tam jest plaga rowerów i pieszych

   i furmanki się zdarzają

   Takie życie, na ekspresówce

 4. Jak można się zderzyć na ekspresówce!! Na dodatek aż tak, żeby bahnąć się na dach !!

  • Srak, mistrzu kierownicy

  • Ano łatwo. Kiedyś była wielka afera jak Mercedes wyprodukował A, który nie przechodził testu łosia. Podnieśli środek ciężkości i auto bardzo łatwo było wywrócić. Obecnie coraz więcej aut ma wyżej środek ciężkości (SUV-y, pseudoSUVy) bo taka moda. Kiedyś takie cechy miały samochody terenowe do używania w terenie. Teraz jeżdzą normalnie po ekspresówkach …

   • Tak , a na takich drogach ekspresowych to są takie ostre łuki ( w szczególności w tym miejscu co był ten wypadek :D) żeby się autem wykładać na bok 😀

    • Proste. Ten co leżał,uderzyl Clio w tył,potem w barierki i się przewrócił, nie potrzeba łuków

 5. jakoś wczoraj było wyjątkowo dużo szybkich i wściekłych, słoneczko, sucha droga no mamy na każdej drodze narodowy Nurburgring. Ciekawe tylko komu i gdzie się tak spieszy w niedzielę, żeby przyjechać 5 minut wcześniej ? a co to zmienia ?

 6. A ja tam lubię czasami przycisnąć szczególnie na „sce”. W końcu te konie pod maską po coś tam się pasą naszym drogim (dzięki Obajtek!) paliwem.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas