Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek na trasie Lublin – Warszawa, noworodek trafił do szpitala. Korek ma ponad 10 km długości

Po wypadku, jaki miał miejsce na drodze ekspresowej S17 kierowcy jadący w stronę Warszawy napotkają na duże utrudnienia w ruchu. Można skorzystać z objazdu.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 16 w miejscowości Gocław koło Garwolina. Na drodze ekspresowej S17 Lublin – Warszawa zderzyły się cztery pojazdy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, zdarzenie miało miejsce na jezdni w kierunku Warszawy. Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitali, wśród nich jest noworodek. Na chwilę obecną nie jest jeszcze znany stan ich zdrowia. Policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn wypadku.

Kierowcy poruszający się w kierunku stolicy muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami w ruchu. Służby drogowe wskazują nam, iż obecnie zator ma ponad 10 km długości. Kierowcy aut osobowych mogą objechać korek zjeżdżając na węźle Garwolin w ul. Kościuszki po czym kierować się drogą serwisową wzdłuż trasy ekspresowej do węzła w Kołbieli.

Ruch na jezdni w stronę Lublina odbywa się bez problemów.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

9 komentarzy

 1. noworodek? czyli urodził się na trasie?

  • Noworodek – dziecko od urodzenia do ukończenia 4 tygodni.

   • Czyli nie wyklucza to porodu na ekspresówce 😉

    • Dobra, napiszcie że się urodził na tej ekspresówce, bo komentatorzy drgawek dostaną. Tak, i będzie miał darmowe winiety do końca życia. I tak nieźle, trzeci wpis i jeszcze nikt nie zahaczył o politykę, a przecież temat aż się narzuca.

 2. Hej redakcjo coś wiadomo więcej o stanie poszkodowanych i przyczynach wypadku. Co się dokładnie stało kto zawinił? Prędkość, jazda na zderzaku, road rage?

 3. Tyle informacji to mi nawigacja pokazała.

 4. Stu (i) Dętka !

  Noworodek trafił do szpitala. Patrzcie, taki młody, a jaki rezolutny. Dał radę bez GOS’u 😆

 5. Stu (i) Dętka !

  Errata: Powinno być: …bez GPS’u.

Dodaj komentarz

Z kraju