Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek na łuku drogi. Zasnął za kierownicą, nie miał uprawnień (zdjęcia)

We wtorek rano w miejscowości Jelnica 22-letni kierowca hyundaia na łuku drogi zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka autem. Mężczyzna prawdopodobnie zasnął za kierownicą. W chwili zdarzenia był trzeźwy, jednak jak ustalili mundurowi nie posiada uprawnień do kierowania. Młodzieniec trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godzinie 7.00 na drodze wojewódzkiej nr 806 w miejscowości Jelnica w powiecie bialskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że 22-letni kierowca hundaia, jadąc w stronę Międzyrzeca Podlaskiego, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym volkswagenem. Drugim pojazdem kierował 70-latek. Kierujący pojazdami byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez mundurowych badanie – informuje nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej Policji.

W trakcie prowadzonych czynności mundurowi ustalili, że 22-latek nie posiada uprawnień do kierowania. Podczas rozmowy z policjantami przyznał, że prawdpopdobnie zasnął za kierownicą. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala.

– Ustalamy wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy, aby za kierownicę pojazdu wsiadać trzeźwym i wypoczętym – dodaje nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.

Wypadek na łuku drogi. Zasnął za kierownicą, nie miał uprawnień (zdjęcia)

fot. Policja Biała Podlaska

Wypadek na łuku drogi. Zasnął za kierownicą, nie miał uprawnień (zdjęcia)

fot. Policja Biała Podlaska

Wypadek na łuku drogi. Zasnął za kierownicą, nie miał uprawnień (zdjęcia)

fot. Policja Biała Podlaska

8 komentarzy

 1. 20-latkowie vs 70-latkowie

  0:1

  • Kto powoduje najwiecej wypadków? 20 plus czy 65 plus? Niedojrzale dzieciaki 18-30. Na pokaz, pozerzy, brak dojrzałości, doświadzenia, tysiecy km przejechanych, przewidzianych sytuacji i zachowań innych kierowców, td…Często rozumek nastolatka.

 2. Może pora na jakiś apel?
  Żeby jeździć czołgiem/wywrotką, bo kierujący samochodami mogą nie stosować się do obowiązujących przepisów.

 3. Jak to zasnął?
  Dziesiątki razy na tym portalu czytałem, że „droga nie służy do spania”.

 4. Słuchajcie porad fsb, wyeliminujecie się sami.

 5. No i jest zarobiony jakieś 50 tys. licząc regres plus złomowanie swojego.

 6. Pan/i redaktor ktora pisze te pomówienia powinna byc pociagnieta do odpowiedzialnosci za swoje brednie. Kierujacy posiadal prawo jazdy. Srał was pies i wasze rzetelne informacje. Tfu.

  • W treści materiału jest wyraźnie zaznaczone: „mundurowi ustalili, że 22-latek nie posiada uprawnień do kierowania”. A dokładnie informację taką przekazała nam nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej Policji. Więc o jakich POMÓWIENIACH mowa??? Jak widać, są to RZETELNE informacje, gdyż zostały potwierdzone w policji, która prowadziła na miejscu czynności w tej sprawie.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport