Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał na Stare Miasto, staranował stragany handlowe, zatrzymały go dopiero schody. Dziecku kazał uciekać (wideo)

Pijany kierowca siał postrach na uliczkach Starego Miasta. Świadkowie ruszyli do akcji i uniemożliwili mężczyźnie dalszą jazdę. Wraz z nim podróżował ok. 10-letni chłopiec.

W niedzielę przed południem kierujący chryslerem mężczyzna zignorował oznakowanie i wjechał na teren Starego Miasta w Lublinie. Następnie jeżdżąc wąskimi uliczkami siał przerażenie wśród spacerujących tam osób.

W pewnym momencie pojazd pojawił się na ul. Szambelańskiej, gdzie zaczął taranować stragany oraz stoliki. Po chwili auto utknęło między schodami jednej z kamienic a kontenerami na śmieci.

W międzyczasie świadkowie zaalarmowali służby ratunkowe. Sami zaś postanowili uniemożliwić mężczyźnie dalszą jazdę.

-Niewiele brakowało, a doszłoby do tragedii. To, że nikt nie dostał się pod koła śmiało można określić mianem cudu. Jakby tego było mało, w samochodzie podróżowało też dziecko. Kiedy kierowca widząc, że dalej nie pojedzie, kazał chłopcu uciekać. Ten posłusznie wykonał polecenie – relacjonuje nam pan Grzegorz, jeden ze świadków.

Z kolei pan Jakub dodaje, że chrysler przejechał przez kilka potykaczy reklamowych, otarł się o budki targowe oraz staranował stoliki kawowe w głębi ulicy. Do kierowcy podbiegło kilku mężczyzn, jednemu z nich udało się wyrwać kluczyki ze stacyjki.

Jak wyjaśnia komisarz Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, badanie alkomatem wykazało, że 44-latek miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Mieszkaniec Lublina twierdził, że potrzebuje pomocy medycznej, gdyż został uderzony kostką brukową w głowę. Trafił do szpitala, jednak nie stwierdzono u niego żadnych poważniejszych obrażeń ciała.

Teraz policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.


 

 

57 komentarzy

  1. Fsb brylujesz. Jazda bez hamulców.

  2. A ja proszę o informację od UM reprezentowanego przez Krzysztofa Ż. polityka partii PO Donalda T. o miejscach lokowania nielegalnych migrantów na polecenie Krzysztofa K.! Czy od września część szkół w Lublinie zostania wyłączona z użytku ponieważ będzie trzeba rozlokować tysiące młodych mężczyzn przywiezionych do Polski przez służby niemiec????

  3. Franio rowerem mógł go zablokować Policjanci na rowery

  4. Dobra dobra, ten mieszkaniec Lublina to jakiej narodowości?

  5. Ddd a propo defakto słowa Wieśka Wszywki to ty nie bądź mądrzejszy niż ładniejszy wpisz na YT i nie wymadrzaj się bo pewnie sam nie wiedz co napisałeś🤣😂🤣

  6. Skrajna głupota, brak dojrzałości I odpowiedzialności! Dziecko obserwuję i chłodnie zachowana rodziców. Oby kiedyś nie robiło podobnie… Brak słów ba rakieta zachowanie..

  7. W takich przypadkach dane personalne powinni podawać….

  8. Zawsze jak obejrzę jakiś film akcji z pościgami samochodowymi po wąskich uliczkach włoskich miast to szukam kluczyków. Na szczęście moja stara jest mądrą kobietą a ja przewidywalny bo kluczyki mi chowa a ja nie potrafię odpalić „na krótko”.

  9. a można było powybijać szyby….

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport