Wypadek na krajowej 19. W zderzeniu pojazdów poszkodowana kobieta w ciąży

We wtorek przed południem na drodze krajowej nr 19, na trasie Kraśnik – Janów Lubelski, doszło do wypadku. W zderzeniu dwóch pojazdów osobowych ucierpiała kobieta w ciąży.

Do wypadku doszło we wtorek przed południem na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Słodków Trzeci w powiecie kraśnickim, na trasie Kraśnik – Janów Lubelski. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej, zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe. W zdarzeniu ucierpiała kobieta w ciąży podróżująca jednym z samochodów.

Po wypadku zablokowany jest częściowo pas ruchu w kierunku Janowa Lubelskiego. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 14:30.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

16 komentarzy

 1. Jakoś te czerstwe bułki trzeba będzie zeżreć. Husarz pędzący swoim aŁdi musiał mieć ważny powód. Albo po prostu lubi szybko jeździć.

 2. W ciągu drogi krajowej 19 nie ma takiej miejscowości jak Słodków Trzeci, kolonia Słodków drugi jak coś, Słodków Trzeci to całkiem gdzie indziej położona miejscowość

  • Pan sprawdzi na mapie, a potem wróci z komentarzem. Naprawdę są do tego narzędzia, aby przed pozostawieniem komentarza sprawdzić to, o czym się pisze.

   • Wiem o czym piszę bo tam mieszkam, więc lepiej niech szanowna redakcja sobie dobrze sprawdzi miejscowość w której było to zdarzenie

 3. Jaki Słodków Trzeci? A redakcja niech sprawdzi przed pisaniem artykułu w jakiej miejscowości był wypadek, ja tam mieszkam i wiem w jakiej miejscowości mam meldunek.

 4. czytać redakcja nie potrafi to co dopiero ma znać się na mapie

 5. Przecież w dowodach niema meldunków, a w starych dowodach gdzie występuje adres wg przepisów nie potwierdza miejsca zameldowania, proszę się doszkolić przed pisaniem głupot. Coraz bardziej redakcja się pogrąża, pomylić się każdy może a Wy nie potraficie poprawić błędu tylko pogrążacie się coraz bardziej.

 6. Taka redakcja mądra z jakimiś mapkami, a jak służy ratunkowe by otrzymały zgłoszenie Słodków Trzeci to by pojechali w całkiem innym kierunku, bo to miejscowość gdzie indziej położona, nie chce mi się nawet tych waszych głupot czytać i wdawać się w bez sensowna dyskusje, sprawdźcie sobie na nawigacji gdzie leży ta miejscowość i już się nie ośmieszajcie

  • Czyli jak jesteśmy w Lublinie to oznacza, że w centrum jest Lublin, a na Wrotkowie już go nie ma :)?
   Zalecamy lekturę map, zwłaszcza szczegółową analizę granic miejscowości, bo widzimy, że szanowny Czytelnik, tego nie zrobił.

 7. Na ten Państwa komentarz to mi ręce opadły, w miastach to inaczej wygląda bo są ulice i dzielnice, a na wsi to poprostu miejscowość

  • To prosimy wziąć mapę i sprawdzić granice tej miejscowości i nie produkować kolejnych bezsensownych komentarzy.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.705zł -0.64%
  • GBP 5.2657zł 0.1%
  • EUR 4.5272zł -0.06%
  • CHF 4.1301zł -0.11%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Żarciowozy w Janowie Lubelskim czyli zlot food trucków
  W lubelskim skansenie zasieją konopie
  Start Moto Sezonu w Lubartowie
  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie