Wtorek, 23 czerwca 202623/06/2026
690 680 960
690 680 960

– Wymiotowałem po zjedzeniu kebaba. Habiby odpiera zarzuty

Wymioty oraz problemy żołądkowe miały wystąpić u dwóch mężczyzn, po zjedzeniu kebaba zakupionego w jednym z lubelskich lokali. Sanepid, po przeprowadzeniu kontroli, miał wykryć nieprawidłowości. Tymczasem właściciel lokalu zapewnia, że wystawianie takiej opinii, jest nie na miejscu.

70 komentarzy

  1. a co to za roznica czy to byl syryjczyk czy ktos o innej narodowosci
    tak jakby nie wolno bylo zrzygac sie po waszym jedzeniu bo to rasizm

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia