Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie

4 grudnia w Lublinie odbędzie się Mikołajkowy Event Charytatywny „Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie”.

Lublin
2021-12-04, 11:00

W najbliższą sobotę, organizowany jest wydarzenie, którego atrakcją będą auta sportowe, premium i muscle car’y.

Wydarzenie ma cel charytatywny, w którym będzie można wspomóc Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie, zarówno finansowo jak i suchym prowiantem, słodyczami oraz nakrętkami, które będą zbierane przez cały event.

Program
11:00 – 12:30 – parking zewnętrzny Galeria Olimp – wystawa aut
12:30 – 13:15 – przejazd przez miasto
13:15 – 15:00 – plac przed wejściem do Galerii Centrum (dawny „pedet” – ul. Kapucyńska – okolice placu Litewskiego) – wystawa aut

– Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi oraz miłośników motoryzacji! Zrobisz wyjątkowe zdjęcie z Lamborghini, Mclarenem lub innym ulubionym autem w mikołajkowym klimacie. Między innymi pojawi się Lamborghini, McLaren oraz Porsche od czuczi.tv – informują organizatorzy.

Na wydarzeniu pojawią się między innymi:

*Czuczi (@czuczi.tv https://instagram.com/czuczi.tv)– gość niemal anonimowy! Zastanawiacie się, jak to się stało, że jeździ takimi autami? Będziecie mieli okazje zadać wszelkie pytania, może kogoś to zainspiruje i zmotywuje do pracy!
*Julia Zalewska (@juliazalewska https://instagram.com/juliazalewska)– którą znacie z YouTube’a oraz Instagram’a, gdzie od lat tworzy dla was super treści!
*Katarzyna Bujakiewicz (@k.bujakiewicz https://instagram.com/k.bujakiewicz)– którą na pewno wszyscy znacie z ekranów telewizji oraz jej zaangażowania w akcje charytatywne!
*Weronika Chromińska (@wers_moto https://instagram.com/wers_moto)– dobrze znana w lubelskim świecie motoryzacji kobieta, której pasją są samochody oraz działalność charytatywna!
*Bartosz Graczyk (@bartek.hotelparadise2 https://instagram.com/bartek.hotelparadise2) – jesteś ciekaw jak jest w Hotelu Paradaise? Teraz będziesz miał okazje zapytać!

Więcej informacji w linku do wydarzenia na Facebooku

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)