Piątek, 01 marca 202401/03/2024
690 680 960
690 680 960

Wycinają drzewa przy drodze krajowej. Zostawili niespodziankę dla pieszych

Piesi w Niedrzwicy Kościelnej powinni szczególnie uważać. W wielu miejscach nie można bowiem korzystać z chodnika, na których pracownicy wykonujący wycinkę drzew, pozostawili grube konary, jak też sterty gałęzi.

26 komentarzy

  1. Jak tak to mieszkancy płacza ze ruchliwa trasa i chca nowej drogi jak juz jakies małe kroczki postepuja w tym kierunku to wielki płacz i lament ze na chodzniku leza sciete drzewa, jeszcze jakby ktos tam chodził, zdarzy sie to raz na jakiś zadki czas ale trafił sie jeden co musiał sie pozalić i pochwalić ze jego wyponiny są na tym portalu 🙂

  2. Nie wiem chłopie co w życiu porabiasz ale pojęcie o rzetelnie wykonanej robocie masz mgliste. Tym chodnikiem często dzieci chodzą jeżeli nie będzie przejścia chodnikiem to pójdą ulicą, potraci któreś samochód i będzie problem bo co ono robiło na jezdni skoro ma chodnik tylko jak ma po nim chodzić jak jakiś janusz zasr… go drzewem i gałęziami . Urząd Gminy powinien wziąć wykonawcę za d… i zobowiązać go do natychmiastowego uprzątnięcia chodnika, jest miejsce obok na te krzaczory a i można ciąć tyle żeby od razu wywozić i nie leżało .

Z kraju

Polityka i społeczeństwo