Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zbliża się wiosenna edycja Giełdy Mieszkań. Wszystko dla osób zainteresowanych kupnem domu lub mieszkania

W najbliższy weekend w Lublinie odbędzie się wiosenna edycja Giełdy Mieszkań. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Kupno mieszkania to nie lada wyzwanie. Najpierw powinniśmy sobie odpowiedzieć na pytanie dlaczego je kupujemy. Czy będzie to nasze pierwsze M, a może powiększa się nam rodzina i poszukujemy czegoś większego. A może interesuje nas inwestycja w nieruchomość, którą będziemy wynajmować. W następnej kolejności zastanówmy się nad lokalizacją, metrażem, standardem wykończenia oraz sposobem finansowania.

Lubelski rynek nieruchomości, rozwija się bardzo dynamicznie. Dlatego Giełda Mieszkań to doskonała okazja do poznania oferty wiodących deweloperów, biur nieruchomości oraz firm z branży finansowej. Zainteresowani kupnem mieszkania lub domu będą mieli możliwość wyboru dogodnej dla siebie lokalizacji, metrażu, standardu wykończenia oraz ceny.

Wiosenna edycja Giełdy Mieszkań to: oferta mieszkań i domów z terenu całego Lublina, profesjonalne doradztwo z branży finansowej a także specjalne oferty dostępne tylko podczas Giełdy. Wydarzenie odbędzie się w dniach 3 – 4 marca w godzinach 10-17 w Galerii GALA przy ulicy Fabrycznej 2 w Lublinie. Wstęp wolny. Szczegóły na stronie: www.gieldamieszkan.eu

Portal lublin112.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

(fot. lublin112)
2018-02-26 21:30:38

9 komentarzy

 1. Kiedy ceny mieszkań przestaną być tak wysokie????

  • Najpierw należałoby zdelegalizować kredyty hipoteczne, wtedy ludzi nie byłoby stać na mieszkania (tzn. już teraz nie stać, ale banki wyciągają „pomocną dłoń”), mało kto by kupował, więc ceny poszłyby w dół.

   • kierowca eM Pe Ka

    Nie bierzecie pod uwagę marcowej podwyżki rent i emerytur?
    Jak dostana po całe dziesięć peelenów więcej to tłumnie rzucą się wykupowac te mieszkania nie patrzac na cenę.
    O kasjerkach i kasjerach z lidlów, biedronek i innych tesków, nawet nie wspomne, a przecież i oni jakieś podwyżki z tej okazji dostaną.

  • szczfany liseł

   ceny są ok, tylko zarobki są za niskie,

 2. Za trzy lata ceny polecą w dół. Wystarczy popatrzeć co się stało z ceną nieruchomości w Hiszpanii kiedy skończyły im się dotacje unijne. Deweloperzy zdają sobie sprawę i dla tego tyle reklam nowych mieszkań. Wiedzą że czas zarabianie na budowie bloków dobiega końca. Skończą się budowy dróg i innych obiektów z dotacji a robotnicy którzy pobrali kredyty na 30 lat stracą prace. Co dalej będzie to nie trzeba sobie tłumaczyć.

 3. Mario, a co poczniesz z informacją, że ok 60% mieszkań w 2017 kupowane było za gotówkę, a nie na kredyt? Albo z tym, że w Polsce jest jeden z największych deficytów mieszkań w Europie?

 4. Jak się trochę pozapieprza za granicą i dobrze zainwestuje to nie trzeba brać kredytu tylko trzeba pomyśleć i znać język chociaż angielski na Skandynawii płacą chyba najlepiej i łatwo o pracę jak ma się zawód w ręku i na papierze

 5. Akurat dobra informacja dla mnie szukam mieszkania w lublinie a wiec obecność obowiązkowa tylko faktycznie ze ceny mieszkań sa wyższe niz kilka lat temu ale cos sie znajdzie .

Z kraju