690 680 960

Wszedł za ladę, sterroryzował ekspedientkę nożem i ukradł pieniądze

Nawet 18 lat więzienia grozi mężczyźnie, który sterroryzował ekspedientkę nożem, a następnie ukradł pieniądze. 39-latek został zatrzymany, wczoraj decyzją sądu trafił na trzy miesiące do aresztu.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę w jednym ze sklepów przy ul. Zbożowej w Lublinie. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że do sklepu wszedł mężczyzna, wziął z półek gumy do żucia oraz piwo i podszedł do kasy.

Kiedy ekspedientka naliczała towar wyciągnął z kieszeni nóż i wszedł za ladę. Następnie zaczął grozić kobiecie i domagać się pieniędzy. Ukradł z kasy kilkaset złotych i uciekł.

Na miejscu po chwili pojawił się właściciel i wspólnie z pracownicą zaczęli przeszukiwać okolicę. Jeszcze przed przyjazdem patrolu policji natrafili na sprawcę. Mężczyzna został przez nich zatrzymany i przekazany policjantom. Jak się okazało, był kompletnie pijany.

39-latek trafił do policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu został przesłuchany i usłyszał zarzuty rozboju z niebezpiecznym narzędziem. Wczoraj sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Mieszkańcowi Lublina grozi do 18 lat więzienia.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

14 komentarzy

 1. Był tak nawalony, że uciekając nie znalazł swojej aŁdicy i dał się złapać. Dlatego najlepiej parkować w drzwiach – po pijaku nie zapomnisz, gdzie zaparkowałeś.

 2. Codziennie straszyli go omnikronem i sfiksował.

  • I myślisz, że taki gagatek przestraszył by się bezobjawowego kataru? Prędzej już tego, że gdy babka się przekręci, to trzeba będzie ją w wersalce trzymać, żeby jej rentę pobierać.

  • Alfabet grecki liczy 20-kilka liter. Jeżeli do każdej literki miało by być po kilka (3, 4, 5, 6) dawek 5 jedno- lub dwu-dawkowych szczepionek to można zacząć się bać igły. Jak Maliniak.

   • Omnikron ma już wg mediów ponad 30 odmian :d i nieważne czy to OMIkron czy omnikron, móglby sie nazywac bla bla

 3. Patologia na sławinku jest większa niż lubartowskiej. Chamów i oszustów też nie brakuje.

 4. A nie do 15?za co do 18 jak za dychę z dwója jest od 3 do 15 w kodeksie nawet chyba nie widziałem do 18 lat. Zaostrzyli znów po nocy kary?

  • Za rozbój jest 12 lat. W warunkach recydywy 50% gratis, wiec wychodzi dokładnie 18.
   Nawet, gdyby za rozbój z niebezpiecznym narzędziem byłoby 15 lat, to i tak podano najwyższą możliwą karę.

   • dostanie zawiasy. a ty zapomnij zgłoscić do us skarbowego darwizne to cie zniszczą finansowo i skonczysz jak ten menel

    • Za rozboje nie dostaje się zawiasów. Może za pierwszy, o ile nie ma się już kartoteki. Tym bardziej kar za rozbój nie zawiesza się, gdy są one z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Wtedy dolna granica kary jest od 3 lat pozbawienia wolności.
     Kary do 2 lat można zawiesić, dlatego np. niemal wszystkie kary za wypadki wynoszą do 2 lat. Stąd dlatego zawsze powtarzam, że kary za wypadki drogowe nie istnieją, bo zawsze są w zawieszeniu.

 5. dzieckosebixaikarynyowocpolskiejrodziny

  poza tym, że oczywiście gardzę złodziejską patologią, to jedncześnie bardzo szanuję inteligencję przedstawicieli owego gatunku. nie ma to jak buchnąć kilkaset złotych, co oznacza, że poniżej tysiąca, i narazić się na 18 lat więzienia za powiedzmy 400 zł łupu. gratulujemy, zazdrościmy rozkmin na życie, życzymy przyjemnej odsiadki, a za ten nóż życzę również kanalio ty różnych przygód pod celą

 6. To jest inteligencja…ukraść małą sumę z użyciem ostrego narzędzia..czyli narazić się na ogromną odpowiedzialność po czym….spacerować w okolicach sklepu. ( dobrze że nie poszedł spać koło drzwi sklepowych ).Przyjechał właściciel i go schwytali i przekazali policji. To jest życie…tego nie wymyślisz. Druga sprawa…Lublin to coraz większa wylęgarnia patologii z powodu biedy.

  • Waldku!
   Mylisz się.
   To nie z biedy rodzi się patologia, tylko z braku szacunku, pychy i chciwości.
   Gdyby ludzie przestrzegali bożych przykazań, nie było by patologii.
   Powodem kradzieży nie jest bieda, tylko chciwość, a zachęca do niej pycha

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas