690 680 960

Wojcieszków: W ciągu godziny czterech kierowców straciło prawo jazdy. Rekordzista jechał 136 km/h w zabudowanym

Wczoraj łukowscy policjanci w ciągu godziny zatrzymali kierującym cztery prawa jazdy za nadmierną prędkość w obszarze zabudowanym. Rekordzista jechał 136 km/h.

Środa było pechowym dniem dla kierujących poruszających się z nadmierną prędkością po drogach powiatu łukowskiego. Policjanci w ciągu godziny zatrzymali cztery prawa jazdy.

Jako pierwsza do kontroli drogowej została zatrzymana kierująca samochodem marki Skoda. 38-latka w Wojcieszkowie jechała z prędkością 111 km/godz. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy i ukarali mandatem karnym. Na jej koncie pojawią się również punkty karne.

Już po kilkunastu minutach policjanci zatrzymali 26-latka z gminy Stanin, który jechał przez Wojcieszków samochodem marki Opel z prędkością 101 km/godz. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym. Również stracił prawa jazdy i zyskał punkty karne.

W tym samym miejscu 38-latka z gminy Wojcieszków kierując samochodem marki Volvo przekroczyła dozwoloną prędkość o 71 km/godz. Tak jak jej poprzednicy, również ona został ukarana mandatem, straciła prawo jazdy i otrzymała punkty karne.

Na koniec wpadł rekordzista tego dnia. 50-latek z powiatu ryckiego jechał przez Wojcieszków z prędkością 136 km/godz. Stracił on prawo jazdy, otrzymał punkty karne i mandat.

Teraz kierujący dokumenty uprawniające do kierowania pojazdami odzyskają za trzy miesiące.

Na koniec wpadł w Łukowie 25-latek kierujący autem marki Renault. Na ul. Radzyńskiej mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o 59 km/godz. Okazało się, że 25-latek nie ma uprawnień do kierowania. Stracił je wcześniej za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/godz. w obszarze zabudowanym.

2016-03-03 18:59:07
(fot. ilustr. lublin112.pl)

15 komentarzy

 1. Nowy rekord szybkości działania policji czterech durni/h.
  To mi się zdecydowanie podoba 😀

 2. Jakim pechowym dniem? Bardzo szczesliwym dla mnie i innych normalnych uzytkownikow drog bo kilku idiotow zostalo wykluczonych 😉 Wiecej kontroli policjo. Patologie trzeba plewic.

  • Patologią jest Polski system który za jedną rzecz karze 3- krotnie mandat punkty oraz utrata prawa jazdy.

   • Faktycznie moglby karac 4 krotnie np. jakas odsiadeczka albo odebranie auta i jego licytacja. W zupelnosci sie zgadzam piona

   • kierownik wózka paletowego

    patolem to jesteś Ty skoro Twoim zdaniem to jest za duża kara. Za przekroczenie o 50 km/h w terenie zabudowanym to powinno być prawo jazdy zabierane dożywotnio, a nie na trzy miesiące. Dodatkowo przymusowe sprzątanie ciał ofiar wypadków drogowych przez pół roku i praca na oddziałach szpitalnych przy ofiarach wypadków drogowych. A inną sprawą jest to że prędkość przekracza się świadomie, szczególnie o taką wartość. Zamiast jęczeć zacznij przestrzegać przepisów, a po dwóch latach zlikwidują cywilne samochody z wideo rejestratorami i nie będą stać z suszarkami, bo jak nie będzie wykroczeń to po co mieliby „suszyć”? No ale przecież wszyscy są winni tylko nie kierowcy.

 3. Czterech piratówi potencjalnych morderców mniej. Choć przykład pokazuje że można jeździć bez dokumentów ;P
  durni/h – the best.

 4. Ciekaw jestem jak potoczy się sprawa tego 25-latka co już wcześniej stracił prawko za prędkość. Moim zdaniem powinna być z automatu konfiskata samochodu (nie ważne czy jego czy nie- niech się potem sądzi z nim właściciel auta), dodatkowo mandat w wysokości min półrocznych poborów. Jak widać zabranie prawka nic nie daje, więc trzeba idiotom lecieć ostro po kieszeni

 5. To kropla w morzu potrzeb, ale dobre i to.

 6. Za 101 km/h zabrane prawko? A co z błędem pomiarowym? Ile wynosi dla użytego urządzenia?

 7. A jakie to ma znaczenie? Chyba o 50 radar się nie pomylił, więc w czym problem?

 8. Widać że niektórzy nie potrafią oszczędzać pieniędzy !

 9. 0tolerancjiwobecalko

  idiotami jedynie sa ci co dali sobie odebrac BEZPODSTAWNIE prawo jazdy, nie ma obowiazku dawac PRAWO JAZDY policjantowi a raczej je OKAZAC, w zamian za prawo jazdy równie dobrze moge zarządać legitymacji sluzbowej. Co za chory kodeks drogowy nie mam szansy sie obronic a juz prawo jazdy zabrane… smieszne

  • jezdzij przepisowo patafiańcu

  • Jak będziesz przestrzegał prawa takim jakie ono jest, nie będziesz się musiał obawiać o zabranie prawka.
   Brawo policjanci. Tak trzymać.

Kursy walut

 • USD 3.9769zł -0.83%
 • GBP 5.0142zł -0.36%
 • EUR 4.3543zł -0.41%
 • CHF 4.512zł -0.5%

Polub nas