690 680 960

Włodawa: W czasie ucieczki z kradzionym alkoholem zniszczył drzwi

W poniedziałek we Włodawie młody mężczyzna próbował ukraść dwie butelki wódki z supermarketu. Ochrona zablokowała drzwi jednak motywacja sprawcy do ucieczki była tak duża, że zniszczył drzwi.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek we Włodawie około godziny 14 w jednym z supermarketów. Młody mężczyzna próbował wynieść ze sklepu, bez płacenia, dwie butelki wódki.

By uniemożliwić mu ucieczkę, obsługa zblokowała drzwi wyjściowe. Rozwścieczyło to tak złodzieja, że zaczął niszczyć drzwi, kopiąc w nie i próbując sforsować je siłą. Wstępnie straty powstałe w wyniku uszkodzenia oszacowano na ponad 3 tys. złotych.

– Mężczyzna z gm. Sosnówka został zatrzymany. Miał przeszło 3 promile alkoholu w organizmie. Gdy wytrzeźwieje, usłyszy zarzut zniszczenia mienia. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo odpowie za kradzież. Za to wykroczenie grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny – informuje kom. Bożena Szymańska z włodawskiej Policji.

2015-03-24 11:08:19
(fot. Policja Włodawa)

7 komentarzy

 1. Trzy promile krwi w alkoholu, a jeszcze taki rozbrykany.
  Tak prócz Polaków, to chyba już tylko Rosjanie…

 2. A o wczorajszym wypadku na ul. Kraszewskiego we Włodawie nic nie napiszecie? Niezła sieka była. 😉

  • a co sie działo?

   • 24 latka mająca prawo jazdy od niespełna pół roku jadąca Volvo XC 60 wyprzedzała na skrzyżowaniu samochód Toyotę Carolle Verso który skręcał w lewo i zajechał jej drogę. Po zderzeniu oba samochody wycięły 10 metrów metalowego ogrodzenia i wylądowały na podwórku posesji. Dziewczę od razu straciło prawo jazdy. Prędkość Volvo to ok 80 km/h w terenie gęsto zabudowanym.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas