Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Władimir Putin wydał rozkaz: „Specjalny reżim gotowości bojowej”

W niedzielę Władimir Putin, w odpowiedzi na „agresywne wypowiedzi na Zachodzie”, wydał rozkaz wprowadzenia do sił odstraszania rosyjskiej armii „specjalnego reżimu gotowości bojowej”. Może to wskazywać na postawienie w stan gotowości m.in. broni nuklearnej.

– Najwyżsi urzędnicy w czołowych krajach NATO wypowiadali się agresywnie przeciwko naszemu krajowi. Z tego powodu wydaję ministrowi obrony i szefowi Sztabu Generalnego rozkaz wprowadzenia specjalnego reżimu służby bojowej w siłach uległości rosyjskiej armii – powiedział w niedzielę Władimir Putin.

Prezydent Rosji spotkał się na Kremlu z ministrem obrony Siergiejem Szojgu i szefem Sztabu Generalnego Walerym Gierasimowem.

– Jak widać, kraje zachodnie nie tylko podejmują wobec naszego kraju nieprzyjazne kroki w wymiarze gospodarczym – mam na myśli nielegalne sankcje, o których wszyscy doskonale wiedzą – ale także najwyżsi urzędnicy wiodących państw NATO pozwalają sobie na agresywne wypowiedzi w stosunku do naszego kraju – powiedział Putin.

(fot. MOR)

30 komentarzy

 1. Do widziałem ptaka cień ,a ty go znasz id…. o i wiesz co on robi i gdzie jest .Spadaj analfabeto bo aż żal czytać takie bazgroły .

  • widziałem ptaka cień

   tej, hm, chociaż se włącz wykonywanie javascriptów na tych bramach proxy co z nich klepiesz, bo to żenujące, że musisz pisać do kogo odpowiadasz, nie mając możliwości komentowania wprost.

  • Zapłaci Polska najwyższą cenę.

 2. Putin boi się jak diabli dlatego próbuje straszyć na zasadzie….. jak czegoś tam nie zrobisz to wyskoczę przez okno.

 3. I co mały człowieczku ? Świat chcesz podpalić ? Sam stwierdziłeś że nie będzie wygranych w tej wojnie ….na całe NATO się porwiesz z tą swoją pijana armią. degeneratow ? Całkiem już ci ten mózg wyzarla choroba ? Gdzie się schowasz ? W tych swoich pałacach pobudowanych za miliardy które ukradłeś ?

 4. Władimirze wladymirowiczu ,niedoszły carze Rossiji czyżbyś już w swoim szaleństwie stracił możliwość racjonalnego myślenia ? Bronią atomową straszysz ? I co ? Myślisz że jak sobie odpalisz te rakiety z głowicami nuklearnymi to nikt nie zareaguje ? Opamiętaj się ,usiądź pomysł na spokojnie czy chcesz przejść do historii jako ten co wywołał ostatnią wojnę ?

 5. Śmierć putinowi

 6. Niech ktoś da mu jakieś leki

  Nie no sankcje nie legalne …za to twoja napaść na Ukrainę jest zupełnie legalna ….tobie już mózg całkiem wyżarlo psy.cho.pa.to ….z całym światem chcesz walczyć ? Kim ? Tą pijana armią bez paliwa ?

 7. Będziemy mieli wsparcie.

 8. Niech żyje Ukraolska

 9. HWDPUTINOWI !!!!!!!!!!!!!!!!!

 10. poparcie dla ukraińskich obrońców wolności i pokoju

  Mam nadzieję, że obronne systemy wojsk NATO są w stanie zneutralizować takie rakiety w kilka sekund po ich odpaleniu a następnie zlikwidować kreml razem ze wszystkimi tam zbrodniarzami wojennymi. Dzielna Ukraino broń się wytrwale bo mam nadzieję, że to jest początek końca betonu KGB-owskiego. JESTEŚMY Z WAMI!!! Niech waleczna armia ukraińska obroni wolność swojego kraju.

Z kraju