Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechała na skrzyżowanie, zderzyła się z motocyklistą. Mężczyzna trafił do szpitala

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia samochodu osobowego z motocyklem w Lublinie. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 12:40 na ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Wapienną zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy oraz motocykl. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kobieta kierująca nissanem wyjeżdżała z ul. Wapiennej. Nie ustąpiła jednak pierwszeństwa przejazdu poruszającemu się w kierunku centrum motocykliście. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów.

W zdarzeniu poszkodowany został motocyklista. Mężczyznę przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

2018-03-12 13:50:30
(fot. lublin112.pl, nadesłane Tomasz, Damian)

14 komentarzy

 1. Przyszła wiosna i już się zaczyna..

 2. Podziwiam motocyklistów którzy mają odwagę jeżdżić po Polsce . Po wysypie tylu posiadaczy PJ po to by mieć lejce dla szpanu , a tatuś albo mąż kupi auto , to wszystkiego można się spodziewać za każdym zakrętem i skrzyżowaniu . Dlatego takie kolizje i wypadki nie powinny dziwić .

 3. Więcej kierujących

 4. Aaron Fleischman

  Czekam na komentarze, że „to motocyklista jest słabszy, więc to on powinien uważać”, bo „pierwszeństwo nie zwalnia od myślenia”, a „cmentarze są pełne tych, którzy je mieli”.

  • Brawo, jesteś pierwszy z tym komentarzem, ja zgadzam się z nim i JESTEM DRUGI.

  • Janko ze młyna

   Pijesz zapewne do tych komentarzy, w których ludzie piszą, że pieszy widząc auto które raczej nie ma możliwości, żeby się zatrzymało i lepiej dla niego, żeby się zatrzymał, pomimo pierwszeństwa. Motocyklista w przeciwieństwie do pieszego, nie zatrzyma się w ułamku sekundy w miejscu, nie odskoczy w tył, czy w bok – w razie potrzeby. Na dodatek auto, które wyjechało temu motocykliście nie poruszało się z taką prędkością, która sugerowałby, że się nie zatrzyma, dopiero ruszało. Jak widać po uszkodzeniach – auto ruszyło prawie w momencie, kiedy motocyklista je mijał i praktycznie wjechało w motocykl, włączając się do ruchu. Dlatego twoje uszczypliwości są nic nie warte.
   Ponadto jesteś znany z durnych komentarzy, a trolowanie na tym forum, to znacząca część twojego nudnego życia, więc twoje słowa znaczą tyle, co splunąć.

 5. Sezon motocyklowy rozpoczęty!

 6. i sam mam zamiar się przesiąść na motocykl , od razu zacznie się wymuszanie pierszęństwa , niech gnije w pierdlu kierująca na drugi raz się zastanowi

 7. Luz. We mnie np wjechał motorzysta. Przejeżdżał na czerwonym, bo myślał ze zdąży. Poki co sprawę umorzono 😉 piękny kraj

 8. Ukamienować kierującą

 9. Zabrać prawo jazdy niech sobie w autobusie SMSy czyta !!!!

 10. Dawcy na szkapach wyjechali