690 680 960

Wypadła z drogi, auto zatrzymało się na boku. Strażacy rozcinali pojazd, aby wydobyć poszkodowaną

W sobotę rano w miejscowości Brzeźnica Leśna pojazd osobowy wypadł z drogi i zatrzymał się na boku. Kierująca autem trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 7 w miejscowości Brzeźnica Leśna w powiecie lubartowskim.

Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o pojeździe osobowym znajdującym się poza drogą.

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że w przydrożnym rowie poza jezdnią znajduje się przewrócony na lewy bok samochód osobowy marki Hyundai. Pojazdem podróżowała tylko kierująca pojazdem kobieta. Na miejscu wypadku działania prowadził zastęp OSP Niedźwiada, który zabezpieczał miejsce zdarzenia i udzielał wsparcia psychicznego osobie uwięzionej w pojeździe. Osoba poszkodowana była przytomna, był z nią dobry kontakt, nie miała widocznych obrażeń. W celu ewakuacji kobiety pojazd został ustabilizowany przy pomocy klinów. Dalsze działania polegały na odcięciu przy pomocy narzędzi hydraulicznych części dachu oraz odciągnięciu kolumny kierownicy. Czynności te umożliwiły ułożenie poszkodowanej na desce i przetransportowanie jej wraz z personelem medycznym do karetki pogotowia ratunkowego – relacjonuje akcję ratunkową Jarosław Przysiadły rzecznik KP PSP w Lubartowie.

Poszkodowana została przetransportowana do szpitala. W działaniach udział brały trzy zastępy ratownicze: dwa z JRG Lubartów oraz zastęp OSP Niedźwiada.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

2018-03-12 13:00:49
(fot. KP PSP Lubartów)

6 komentarzy

  1. Nie pie********lą sie tylko tną jak leci.Każdy tak potrafi.Ale zachowali kolejność bo na końcu skasowali.

  2. Omijała jeża.

  3. Jeszcze by się wyklepał… gdzież to tak ciąć

  4. Gabaryty i waga poniosły do rowu . Teraz z buta i na przystanek dla busików jak się nie umie jeżdżić w zgodzie z przepisami .

  5. Kierujaca z fantazją …Poszła w pole jak kuna w agrest

Kursy walut

  • USD 4.3258zł 0.01%
  • GBP 5.3609zł 0.19%
  • EUR 4.716zł 0.18%
  • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas