Wjechała oplem pod prąd, zderzyła się ze skodą (zdjęcia)

Niewielkie utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na ul. Północnej w Lublinie, po zderzeniu dwóch pojazdów. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 10 na ul. Północnej w Lublinie. W rejonie ul. Ducha zderzyły się dwa samochody osobowe: opel i skoda. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, kobieta kierująca oplem jechała ul. Północną od strony ul. Kosmowskiej. Poruszała się jednak pod prąd. Tym samym doprowadziła do zderzenia z jadącą z naprzeciwka skodą.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, którą przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

28 komentarzy

 1. Co za torba

 2. Czy prawko zabrane za ślepotę i stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym skutkujące kolizją ? Nie, to do roboty !

 3. Gdzie informacja o zatrzymanym prawie jazdy?

 4. Trafiło na babę więc teraz wylewanie wiadra pomyj na każdą kobietę za kierownicą. Tam takie sytuacje są na porzadku dziennym. Po prostu tym razem był dzwon. A faceci też nierzadko tam jadą jak chcą. A raczej jak im się wydaje.

  • Jestem kobieta, jeżdżę dużo i nie uważam żeby ktoś na mnie wylewał pomyje. (Jestem wręcz zdania ze Policja za bardzo folguje bo ma do czynienia z kobieta). Prędzej „uderz w stół” i zleca się obrończynie ameb na drodze. Najczęściej z tymi samymi umiejętnościami-czyli zerowymi…
   Ja tam nie widziałam nigdy żeby facet tak pojechał a już a pewno nie dzieje się to tam „na porządku dziennym”.
   A tobie Anno życzę serdecznie kolizji z takim elementem.Zobaczę chętnie czy dalej będziesz zwolenniczką jazdy pod prąd-co jest podstawą przy mowie o jakimkolwiek poruszaniu się.

   • No chwila. Czy ja powiedziałam, ze jestem zwolenniczką takiej jazdy? Nie twierdzę, że kobietom wszystko wolno. Ale i bez przesady z takim uogólnianiem. Jeżdżę tędy często bo jest to moja droga do domu i naprawdę dzieje się to często. Tylko zazwyczaj kończy sie to szybkim wycofaniem lub po prostu użyciem klaksonu. Póki nie doszło do kolizji to nikt na 112 o tym nie pisze.

   • brawo za trzeźwy umysł, widać jesteś mądrą kobietą!

 5. A gdzie jeszcze wzmianka na temat, ile lat posiadała prawko??

 6. Tam się dzieje to notorycznie…kiedy policja się za to wezmie?

 7. nawet jak nie ma śniegu to jeżdżą tam pod prąd, już 3 razy to widziałem, z czego 2 razy ktoś jechał prosto na mnie, i to niezależnie od kierunku… nawet jeżeli się jedzie pierwszy raz, nie zna się ulicy ale ma się mózg to widać, że w którymś momencie jechały samochody z naprzeciwka, a jeżeli nie to wjeżdżając na skrzyżowaniu nie da się zauważyć, ze po drugiej stronie jest przeciwny ruch, chociażby brak znaku droga jednokierunkowa… powinni babce od razu prawo jazdy zabrać i wysłać na kurs jeszcze raz

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7466zł 0.38%
  • GBP 5.1104zł 0.3%
  • EUR 4.548zł 0.16%
  • CHF 4.2219zł 0.37%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL