Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechała na czerwonym, zderzyła się z renaultem (zdjecia)

Zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej było przyczyną zderzenia pojazdów na wjeździe do Lublina od strony Kraśnika. Nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 17 na al. Kraśnickiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Raszyńską zderzyły się dwa samochody osobowe: volkswagen i renault.

Jak nas poinformowano, kierująca volkswagenem kobieta jechała al. Kraśnicką od strony centrum. Zignorowała jednak wskazania sygnalizacji świetlnej.

Doprowadziła do zderzenia z renaultem, którego kierowca wyjeżdżał z drogi wewnętrznej, prowadzącej do pobliskich marketów. Podróżującym pojazdami osobom, nic się nie stało.

Uczestnicy porozumieli się między sobą bez wzywania policji. Przez ok. 30 minut występowały utrudnienia w ruchu.

Wjechała na czerwonym, zderzyła się z renaultem (zdjecia)

(fot. lublin112, nadesłane Michał R. – DZIĘKUJEMY!)

7 komentarzy

 1. kolejna Tempa Dzida zapatrzyła się w lusterko, tak ja ta w polówce. może śęsy jej się odklejały i efekty widać. nie wspomnę o smartfonie.

 2. damy majo pierszeństwo

 3. Mały błąd w artykule – pani jechała z centrum w stronę Kraśnika (a nie odwrotnie). Widziałem zdarzenie, pani wjechała na czerwonym (świeciło się już dobre 10-15 sekund).

 4. Szkoda ze nie trafiła na „tira „…bo zderzenie z osobowką to za slaba kara

  • hehee a co Ci TIR winien;)?? Trzeba by pewnie później zderzak polakierować;) a nie daj Boże by się zmarło bidulce i tylko czas zmarnowany dla kierowcy bo prokurator, bo lekarz…

 5. …jechaŁA, zignorowaŁA, wymusiŁA, doprowadziŁA… te baby… A prawo jazdy to skąd ma? Loda zrobiŁA?
  TAM POWINNY BYĆ ŚWIATŁA;)
  zaraz zaraz, przecież są…! I co teraz??

Z kraju