Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał w przystanek i słup. Kierowca i pasażer ledwo co trzymali się na nogach (foto)

Jeden z mężczyzn miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie, drugi ponad 3,5 promila. W takim stanie jechali samochodem. Teraz żaden z nich nie przyznaje się do kierowania.

Do wypadku doszło w sobotę przed godziną 23 w Kraśniku. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane, iż na ul. Urzędowskiej samochód osobowy uderzył w przystanek komunikacji miejskiej. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, autem podróżowało dwóch mężczyzn. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto wypadło z jezdni, staranowało wiatę przystankową po czym uderzyło w słup energetyczny.

Obaj mężczyźni zostali przetransportowani do szpitala. Żaden z nich nie przyznał się do kierowania pojazdem. Badanie alkomatem wykazało, że 32-latek z Urzędowa miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie, zaś 34-letni mieszkaniec Kraśnika ponad 3,5 promila.

Po badaniach obaj trafili do policyjnej celi, gdzie obecnie trzeźwieją. Policjanci zabezpieczyli ślady w aucie i ustalają teraz, który z zatrzymanych kierował samochodem.

16 komentarzy

  1. Szanowna Redakcjo, poprawcie tytuł wiadomości. Ledwo co zobaczyłem ten artykuł, a już się zdenerwowałem. Z tych nerwów, to ledwo stałem na nogach.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo