690 680 960

Wjechał skuterem w tył jeepa. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało (zdjęcia)

Skuterzysta nie zdołał wyhamować i wjechał w tył znajdującego się przed nim auta. Na miejscu pracują policjanci. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem na ul. Bursaki w Lublinie. Między Galerią Olimp, a sklepem Decathlon zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i motorower. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż oba pojazdy poruszały się w tym samym kierunku, od strony ul. Związkowej. W rejonie łącznika z al. Spółdzielczości Pracy kierujący jednośladem wjechał w tył auta.

W zdarzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności oraz przyczyn kolizji.


(fot. lublin112, nadesłane)

7 komentarzy

 1. Gdy na ulicę wychodzi Norek pojazd plus tramwaj równa się korek O

 2. Babcia - słuchaczka Radia Ma... wieprzową twarz

  Wjechał skuterem w tył jeepa. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało – nie od dziś wiadomo, że jeep to odporny samochód, byle skuter go nie uszkodzi.

 3. Litości kto to pisał? Skuterzysta litości. Same matoly intelektualne.

 4. „Wjechał skuterem w tył jeepa. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało” – to dobrze, że nic się nie stało temu jeepu.

  • Babcia - słuchaczka Radia Ma... wieprzową twarz

   Toż to samo żem pisała, ino innemi słowami.
   Jeep’y są odporne na zachodzenie ich od tyłu.

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.1545zł -0.82%
 • GBP 5.2106zł -0.01%
 • EUR 4.4717zł -0.16%
 • CHF 4.6136zł -0.16%

Polub nas