690 680 960

Wjechał na skrzyżowanie wprost przed forda. Kolejne zderzenie pojazdów na rondzie przy Makro (zdjęcia)

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia dwóch aut, jakie miało miejsce przed południem na rondzie przy Makro w Lublinie. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 13 na rondzie Kasprzaka w Lublinie. Na skrzyżowaniu al. Witosa i ul. Krańcowej zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i ford. Na miejscu interweniowała policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący audi mężczyzna poruszał się od strony zamku. Wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy forda, który zjeżdżał z ronda. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Podróżujące pojazdami osoby nie doznały obrażeń ciała. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112, nadesłane – czytelnik)

25 komentarzy

  1. bo tamtej rond nie znaju, bo nie ma – jeden z Tomaszowa drugi z Chełma – dwa wieśmaki w starciu blach.

  2. Proponuję zamknąć rondo – skrzyżowanie nie dojdzie więcej do jakiejkolwiek kolizji , wypadku

  3. Znak stop nic nie pomaga, wręcz szkodzi by tam płynnie przejechać. Kto jest łajzą, to wszędzie stwarza zagrożenie. Jestem przeciwnikiem znaków ”stop” przy rondach czy też ”soro”.Jestem przeciwnikiem zatrzymywania się przed strzałką warunkową. Manewry takie muszą być wykonywane w sposób bezpieczny dla wszystkich. Znaki, przepisy nic tu nie zmienią. Tu chodzi o kulturę jazdy i tu mamy problem.

  4. Ostatnio sobie jadąc tym rondem w stronę chemicznej z krańcowej , spokojnie 50km/h ze świadomością, że nie wszyscy wiedzą jak się jeździ gdy widziałem pędzący biały bus ,a za kierownicą młoda dziewczyna z telefonem przy uchu przecięła rondo nie zwracając zupełnie na znak STOP … Tylko nr rejestracyjny z niebiesko żółtą flagą wszystko tłumaczył…

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska