Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Obniżka cen paliw na Orlenie będzie większa niż zapowiadano. Jednak tylko dla niektórych klientów

W przyszłym tygodniu Orlen wprowadzi obniżkę cen paliw na swoich stacjach. Jednak aby skorzystać z promocji, trzeba spełnić jeden warunek. Do tego będą też limity.

Zgodnie z zapowiedziami, od najbliższego poniedziałku Orlen wprowadza obniżkę cen paliw. Na początku tygodnia prezes spółki Daniel Obajtek wyjaśniał, że obniżka ma wynieść „kilka groszy na litrze”, co w niewielkim stopniu ulży kierowcom wybierającym się na letnie wyjazdy. Dziś już wiadomo, że będzie to 30 groszy na litrze. Jednak niższe ceny mają dotyczyć tylko uczestników programu lojalnościowego Vitay.

Aby uzyskać rabat, kierowca musi posiadać kartę lub aplikację Vitay. Promocja dotyczyć będzie każdego rodzaju paliwa, zarówno Efecta jak i Verva. Jednak wprowadzono również limity. Każdy uczestnik będzie mógł nabyć do 150 litrów paliwa miesięcznie w ramach trzech tankowań do 50 litrów każde.

Dodatkową zniżkę otrzymają posiadacze Karty Dużej Rodziny, którzy będą korzystali z aplikacji Vitay. W ich przypadku rabat będzie wyższy o 10 groszy, co oznacza, że oszczędzą 40 groszy na litrze. Oferta potrwa do końca wakacji.

(fot. lublin112)

52 komentarze

  1. wracamy do korzeni i wszystko kupowane z limitem a później na kartki !!! Brawo nowy ład i niech żyje rząd nierząd

Z kraju

Sport