690 680 960

Wjechał BMW w znajdującą się na przejściu kobietę z dzieckiem. Potrąceni są w ciężkim stanie

Dwie osoby, 22-letnia kobieta i 3-letnie dziecko, zostały ciężko ranne po potrąceniu przez BMW. Kierowcę auta, 27-latka, policjanci zatrzymali. Trwają czynności w sprawie wypadku.

Do wypadku doszło w środę po południu na ulicy Lubelskiej w Puławach. Na skrzyżowaniu z ul. Grabskiego potrącone zostały dwie osoby. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący BMW 27-latek poruszał się od strony Końskowoli. Wszystko wskazuje na to, iż zignorował wskazania sygnalizacji świetlnej. W wyniku tego wjechał w przechodzące na drugą stronę jezdni po oznakowanym przejściu dla pieszych osoby.

Potrącone zostały 22-letnia kobieta i 3-letni chłopiec. Poszkodowani są w ciężkim stanie, zostali przetransportowani do szpitala. Kierowca BMW był trzeźwy, został zatrzymany przez policję. Teraz funkcjonariusze ustalają szczegółowe okoliczności i przyczyny zdarzenia.

60 komentarzy

 1. Makabryczne i przykre. Kierowca pójdzie do więzienia, kobieta straci życie. Ewidentna wina kierowcy, ale i błąd kobiety, która weszła na przejście bez upewnienia się że jest bezpiecznie. Szczególnie na czarne BMW trzeba uważać. Człowiek w starciu z samochodem jest na przegranej pozycji, bez względu na wine.

 2. Mam nadzieję, że ojciec dziecka i mąż tej kobiety odpłaci się temu s k u r w ……., tj. odpłaci się rodzine sprawcy tym samym. Tylko prawo hammurabiego.

 3. Matka bez spoglądania w lewo, prawo, lewo, wlazła „jak krowa” na przejście dla pieszych. Za narażenie na życie swojego dziecka powinna być pozbawiona praw rodzicielskich, dodatkowy wyrok np: chociaż 5 lat więzieniu też by się jej przydał.

  • Kasia weź się w łeb [***] mieli zielone światło!!!

  • Halo, Pani jest internetowym trollem, żeby podbić tu negatywne emocje? Bo nie wyobrażam sobie, żeby osoba nawet o przeciętnej inteligencji pisała takie rzeczy pod tym artykułem. Chyba, że faktycznie to inteligencja komentującej jest tu problemem….

 4. Mam 65 lat i mnie zawsze uczono ze zanim wejde na przejscie dla pieszych to trzeba obrocic glowe w prawo i lewo Abi upewnic sie czy cos nie nadjezdza. Tak samo jest z kierujacym samochodem, jak wjezdza na skrzyzowanie. Nie wazne ze mam zielone Ale trzeba sie upewnic czy cos nie nadjezdza np. Pokal uprzywilejowany lub gapowy kierowca. Ten Polski przepis o pierwszenstwie pieszych wymyslony przez poslow oslow to chory i durny przepis. !!!

 5. Tak na marginesie, to miejsce szczególnie niebezpieczne w Puławach i powinno zostać oznakowane i ograniczona prędkość, pomimo zainstalowanej sygnalizacji świetlnej do 30-40 km/h. Dochodzi tutaj do kilku wypadków, kolizji rocznie…

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.4012zł 0.87%
 • GBP 5.3195zł 0.02%
 • EUR 4.6147zł 0.12%
 • CHF 4.7848zł -0.04%

Polub nas