690 680 960

Wjechał autobusem w stojące przed skrzyżowaniem samochody (zdjęcia)

Zbliżając się do skrzyżowania nie zdołał wyhamować i wjechał w stojące w korku auta. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło w środę przed południem na ul. Krańcowej w Lublinie. Na odcinku między ul. Elektryczną a Długą zderzyły się trzy pojazdy. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący autobusem mężczyzna poruszał się od strony Drogi Męczenników Majdanka. Zbliżając się do skrzyżowania z ul. Długą nie zdołał wyhamować i wjechał w stojące w niewielkim korku auta.

Autobus uderzył w subaru, a to z kolei w znajdującego się przed nim peugeota. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie doznał obrażeń ciała. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności kolizji.

(fot. lublin112)

10 komentarzy

 1. Obalić i rozliczyć rząd

  Dlaczego kierowcy zawsze muszą wjechać przed samochód jak zmieniają pas ?

  Dlaczego nie może wjechać ZA samochód tylko cisnie zawsze do oporu żeby tylko być pierwszy ?

 2. Samochód nie zatrzyma się w miejscu, a tym bardziej autobus.

 3. Czy kierowcy autobusu zatrzymano prawo jazdy?

 4. Dlatego się wciskają bo nie mają mózgów .Nie zastanawiają się że nagłe hamowanie autobusu wiąże się ze zbiórką pod przednią szybą .I jeszcze się głąb jeden z drugim cieszy .A po strąbieniu jeszcze fakera pokaże. Dobrze że są teraz kamery w autobusach .Potem mają zdziwienie jaki ich POLICJA WZYWA.

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.1887zł -0.18%
 • GBP 5.2109zł -0.04%
 • EUR 4.479zł -0.25%
 • CHF 4.6211zł -0.19%

Polub nas