Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wilków: Zdemolował mieszkanie a następnie zaatakował łopatą policjantów

Do aresztu trafił 41-letni mieszkaniec gminy Wilków. Mężczyzna zdemolował mieszkanie oraz kierował groźby pozbawienia życia wobec domowników zaś interweniujących policjantów zaatakował łopatą.

Na terenie jednej z posesji w gminie Wilków interweniowali policjanci wezwani przez 22-letnią kobietę. Ze zgłoszenia wynikało, że do jej mieszkania wdarł się 41-letni mężczyzna, który zdemolował wyposażenie pokoju mieszkalnego. Mężczyzna był agresywny, zniszczył meble, sprzęt rtv, powybijał szyby w drzwiach i oknach. Oprócz tego groził zabójstwem rodziców zgłaszającej napaść.

Kiedy mundurowi dotarli na miejsce agresywny mężczyzna wpadł w szał wziął łopatę i usiłował zadawać ciosy policjantom oraz kierował pod ich adresem groźby zabójstwa.

Mężczyznę został obezwładniony i zatrzymany. 41-latek trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna miał wcześniejsze konflikty z prawem, kilkanaście lat temu odsiadywał wyrok więzienia za zabójstwo.

Mężczyzna usłyszał zarzuty czynnej napaści na policjantów, gróźb karalnych oraz zniszczenia mienia. Sąd Rejonowy w Opolu Lubelskim zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

2015-04-11 10:12:39
(fot. lublin112.pl)

4 komentarze

  1. Pan Cieć z Alei Lubartowskiej w Lublinie k/Świdnika

    Przy całym moim zasobie tolerancji i życzliwości do człowieka, nie mógłbym długo być policjantem – takie zasrańca zastrzeliłbym na miejscu.

  2. Za zabójstwo siedział i jako 41 latek chodzi takie bydle na wolności. W piz… z tym prawem…

  3. i to okrutne zabójstwo …

  4. on chyba zabił jakieś zwierzę np.mysz,a nie człowieka.