Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zobacz zderzenie trzech pojazdów na drodze krajowej nr 19 w Strzeszkowicach Dużych

We wtorek rano na drodze krajowej nr 19 w Strzeszkowicach Dużych doszło do zderzenia trzech pojazdów. Moment kolizji zarejestrowała kamera w pojeździe naszego Czytelnika

Do zderzenia doszło we wtorek około godziny 9:30 w Strzeszkowicach Dużych, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 19 z droga prowadzącą w kierunku Bełżyc. Na nagraniu widzimy, jak kierowca pojazdu marki  Volkswagen, nie zatrzymując się, wjeżdża na drogę krajową od strony Krężnicy Jarej i doprowadza do zderzenia z autem naszego Czytelnika. Następnie uderzony w bok volkswagen zderza się z renaultem, oczekującym na skrzyżowaniu.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala, jednak po badaniach zwolniono ją do domu. W rejonie zdarzenia przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia w ruchu.

 

Bezpośredni link do wideo – kliknij!

2017-03-28 18:03:13
(fot. wideo nadesłane)

42 komentarze

 1. Mam wrażenie, że na tym skrzyżowaniu ludzie mają problem z określeniem kto ma pierwszeństwo.. przejeżdżam tamtędy codziennie i praktycznie kilka razy w tygodniu ktoś wymusza pierwszenstwo.. prawo jazdy to chyba za jajka dostali..

  • Przejeżdżasz drogą z pierwszeństwem, ale spróbuj wyjechać od Krężnicy. Żeby wjechać na pas do Kraśnika, trzeba czasem pojechać w stronę Lublina. Nie mogąc się doczekać luki między pojazdami, kierowcy desperacko wskakują na główną. Rondo aż się prosi. Usprawniłoby skrzyżowanie, a dodatkowo pełniło rolę naturalnego spowalniacza. 19 może rozwiąże problem?

 2. Wiklinowy Nocnik

  jezus nie pomogl 😉

 3. Po trupach aby do przodu …. Z daleka widać było „białego” . Za kierownicą trzeba się skupić na kierowaniu a nie rozmyśleć o zamkach , wieżach i niby rycerzach. Można było uniknąć kłopotów.

 4. To jest paskudne skrzyżowanie, co wie każdy, kto próbował tam wyjechać z podporządkowanej. Pan kamerujący powinien zachować szczególną ostrożność niezależnie od wymuszenia przez białasa. Ja bym tam takiego nagrania nie publikowała, bo trochę wstyd.

 5. CZEGO HU.. SIE DRZESZ WARJATK…PRZECIEZ ZAROBILAS KUPE SZMALU NA TAKIEJ LEKIEJ STLUCZCE .. A LAGUNA TO JUZ NIE WSPOMNE PEWNIE CHODZI I SIE CIESZY TYPEK Z RENI

 6. Prędkość kierującego pojazdem z kamerą jest zdecydowanie za duża i mogę się założyć że spisali oświadczenie bo postraszyl gościa w vanie ta właśnie kamerka. Gdyby była policja mogło by zakończyć się inaczej (to moje domysły)

  • Była policja, straż i pogotowie. Nie trzeba się domyślać tyko czytać z uwagą.

 7. Winny jest ten z renault laguna! Ja się pytam: po co on tam stał?

Z kraju