690 680 960

Zobacz moment zderzenia rowerzysty z autem. Nagranie z roweru

Pamiętacie wypadek z udziałem rowerzysty na skrzyżowaniu ul. Grabskiego z Drogą Męczenników Majdanka? Właśnie otrzymaliśmy link do nagrania od naszego Czytelnika, z kamerki umieszczonej na rowerze.

Zdarzenie miało miejsce 13 kwietnia kilka minut po godzinie 17 na skrzyżowaniu ulic Grabskiego i Drogi Męczenników Majdanka w Lublinie. Kierujący rowerem mężczyzna, jechał drogą rowerową w kierunku Majdanka. Podczas przejeżdżania przez ul. Grabskiego, zderzył się z oplem, którego kierowca skręcał w lewo z Drogi Męczenników Majdanka.

 

Zdjęcia z miejsca zdarzenia

2016-05-04 21:54:00
(fot. wideo Czytelnik Rafał)

101 komentarzy

  1. A może ograniczenie prędkości dla pedaliśtów przy przejeżdzaniu przez jezdnię na ścieżce rowerowej? Przecie taki baran jedzie z pełną prędkością, nie zwalnia, bo co? Bo jest na prawach i ma pierwszeństwo. Tylko żeby go pierwszego nie prowadzili, na cmentarz.

  2. To ze rowerzysta ma pierwszenstwo to nie znaczy ze ma nie zachowac szczegolnej ostrożności. Tyczy się to kierowcy pieszego czy rowerzysty. A mam wrazenie ze pieski czy rowerzyści jak swiete krowy wychodza na przejscie a czasem wprost pod samochód. A na tym nagraniu ewidentnie widać ze kierowca mogl nie zauważyć rowerzysty. Po pierwsze samochod z lewej mogl przyslonic widoczność a rowerzysta bardzo szybko wjechal na przejscie. Rowerzysta wylonil sie dopiero zza ‚L’ a opel nie miał już szans wyhamować. Co niektorym to latwo powiedziec wina opla ale chyba wypowiadaja sie osoby co nie jezdza codziennie i nie maja zadnego doczynienie z jazda samochodem.

Kursy walut

  • USD 4.4834zł 0.1%
  • GBP 5.438zł -0.28%
  • EUR 4.6968zł -0.06%
  • CHF 4.7608zł 0.29%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Strażacy ze Strzeszkowic Dużych organizują Bal Sylwestrowy
Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ