Dni Kultury Studenckiej: Ze względów bezpieczeństwa zamknięto ul. Nadbystrzycką

Przed kilkoma minutami zamknięta dla ruchu została ul. Nadbystrzycka w Lublinie. To w ramach bezpieczeństwa dla uczestników koncertów.

Na dobre rozpoczęły się Dni Kultury Studenckiej w Lublinie. Na terenach zielonych politechniki Lubelskiej trwają koncerty, na które przybyły tysiące osób. Ponieważ wielu uczestników zabawy wciąż zmierza w tym kierunku, ze względów bezpieczeństwa zamknięta dla ruchu została ul. Nadbystrzycka.

– Ruch został zamknięty w obu kierunkach na odcinku od ul. Głębokiej do Zana. Przejazd jest możliwy jedynie dla autobusów komunikacji miejskiej. Również mieszkańcy mają możliwość dotarcia do swoich domów. Pozostali kierowcy muszą korzystać z objazdów – informują dyżurni policji.

Sytuacja ta ma trwać do odwołania.

AKTUALIZACJA:
Ruch czasowo został wznowiony, jednak mogą co jakiś czas występować utrudnienia. Warto wybierać alternatywne drogi przejazdu.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2016-05-04 22:04:57

Zobacz również

8 komentarzy

 1. we łbach sie już przewraca może cały lublin zamknijcie bo sie motłoch bawi, szczą srają rzygają śmiecą studenci zasrani

 2. Co to wczoraj za bijatyka byla na slonecznym wrotkowie.Podobno duza bijatyka z ochrona byla i policja.

 3. Cyt.”Warto wybierać alternatywne drogi przejazdu” tzn. jakie ? Całe miasto rozpierniczone wszędzie korki nie wystarczy głąbom miasteczko akademickie blokowanie przez nich Sowińskiego i okolicznych przejść w dzień to jeszcze jaśnie państwo spod lubelskich wiosek musi pokazać jak się bawi „studencik” nocą.Ale trudno jakie miasto inspiracji taka „kadra naukowa”Sic!

 4. no cóż Lublin to miasto studenckie, a UMCS to największy zakład pracy, a kultura studencka pozostawia wiele do życzenia…

 5. Niestety, ale też bym nie porywała się na słowa „Dni Kultury”. Mieszkam niedaleko Politechniki i na moje nieszczęście „studenci” zmierzają na imprezę i wracają z niej tuż pod oknami mego bloku…nie dość, że przejawiają jakikolwiek brak szacunku i darli się jeszcze dobre parę godzin po koncercie, to do tego co chwilę dało się słyszeć odgłosy bijatyk oraz rozbijanych butelek…Owszem zabawa zabawą też byłam studentem i chodziłam na tego typu koncerty…ale do diabła czy niemożna wracać spokojnie do domu i trochę, odrobinę chociaż myśleć?? Nie wiem czy myślenie o tym, że inni chodzą na rano do pracy i chcieliby wypocząć,mają dzieci, aż tak boli niektórych „studentów”? Włączcie czasami wyobraźnie!!!

 6. bydło nie studenci

 7. Darmowe dodatkowe autobusy po co? na kulasach wracać żeby łby odparowały chlubie narodu

 8. PIJANI STUDENCJI Z MIASTA INSPIRACJI WSPIERANI RESZTKAMI SIL PO …

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7364zł -0.36%
  • GBP 4.8828zł -0.6%
  • EUR 4.406zł -0.24%
  • CHF 4.0806zł -0.2%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Festiwal Baniek Mydlanych w Łukowie
   Kino CSK: W piątek będzie można obejrzeć „Babyteeth”
   Kino na dachu CSK. Będzie można obejrzeć film „Szczęki”
   Meeting Of Styles, Lublin Poland 2020
   Największe w Europie dmuchane tory przeszkód pojawią się w puławskiej Marinie