Drift na skrzyżowaniu zakończony zderzeniem i wysokim mandatem

Dzisiaj przed południem na skrzyżowaniu ul. Pawiej z ul. Długą w Lublinie zderzyły się dwa samochody osobowe. Sprawca otrzymał tysiąc złotych mandatu. Poszkodowany niedawno wyjechał pojazdem z salonu.

Zdarzenie miało miejsce w środę przed południem na ulicy Pawiej w Lublinie. Około godziny 11:50 na skrzyżowaniu z ulicą Długą zderzyły się dwa samochody osobowe: bmw i opel. Na szczęście nikt z podróżujących pojazdami nie odniósł obrażeń ciała.

Jak ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący bmw 21-latek, jadąc od strony ul. Lotniczej, wykonywał manewr skrętu w lewo w ulicę Długą. Widząc jadący z naprzeciwka ciąg pojazdów, nie czekając, postanowił  pokonać bokiem skrzyżowanie, tak aby zmieścić się przed nimi.

Stracił jednak panowanie nad pojazdem i uderzył w oczekującego na możliwość wjazdu na skrzyżowanie opla. Funkcjonariusze lubelskiej drogówki za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym oraz spowodowanie kolizji ukarali kierowcę bmw mandatem w kwocie tysiąca złotych.

Opel, który został uszkodzony, w ubiegłym miesiącu wyjechał z salonu. Miał pokonane nieco ponad 200 kilometrów. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

(fot. lublin112)
2016-05-04 20:20:07

Zobacz również

49 komentarzy

 1. A co mi po ubezpieczeniu jak mam świadomość, że ćwierćmózg załatwił mi nowiutkie, salonowe auto? Fajnie, ubezpieczyciel pokryje szkody ale boli sama świadomość, że auto już NIE JEST bezkolizyjne. Bo jakiemuś fiejowi w szrocie za „pińć tysiencuf” zachciało się polatać bokiem w środku miasta.
  Gdyby ten flet miał ze trzy zwoje w mózgu więcej od ameby wiedziałby, że są miejsca gdzie można całkiem legalnie i bezpiecznie polatać bokami.

 2. Ot tacy kretyni co na rondach piszczą oponami bo pusto na rondzie I we łbie… tu nawet bez ronda si obyło… rozstrzelać tylko takich… szkoda opla…

 3. no i M pakiet poszedl sie… chinski zamniennik już leci DHLem xD

 4. Gdyby to we mnie wjechał , rozerwałbym go ma strzępy.
  Pozdrowienia dla kierowcy opelka.

 5. Niech więcej BMW kupują gówniarzom i tego są skutki nie ma dnia i stłuczki w której uczestniczą właśnie BMW

 6. A dlaczego prawka mu nie zabrali ? tylko mandat?

 7. Dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów dla kierowcy beemki, przepraszam barana w beemce, nie za kolizję ale za brak mózgownicy!!!!!!!!

 8. Gdybym był na miejscu kierowcy Corsy to pewnie wylądował bym w więzieniu, bo tego ch… z BMW bym zabił.

  • Ze[] się a nie zabił. Każdy mądry przed komputerem a jak przyjdzie co do czego to pierwszy kwita na kolizje wyjmuje

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zlot charytatywny na rzecz Lubelskiego Schroniska Dla Zwierząt
Zespół Pieśni i Tańca „Lublin” im. Wandy Kaniorowej zaprasza na przesłuchania
W weekend odbędzie się Festiwal Mieszkańców Kośminka
Zwiedzanie zajezdni, piknik, bezpłatne przejazdy i zabytkowe pojazdy komunikacji miejskiej. To wszystko od czwartku w Lublinie
Weekend z archeologią w Lublinie