Wjechał na czerwonym i potrącił pieszą. Zobacz moment wypadku

W czwartek 21 czerwca w Końskowoli doszło do potrącenia pieszej na przejściu. Moment wypadku zarejestrował jeden z kierowców. Na nagraniu widać, jak piesza wchodzi na pasy na zielonym świetle, a po chwili zostaje potrącona przez pojazd marki Volvo.

Do wypadku doszło w czwartek 21 czerwca w Końskowoli na ul. Lubelskiej. 57-letnia piesza, przechodząc przez przejście na zielonym świetle, została potrącona przez pojazd marki Volvo. Pojazdem kierował 42-letni obywatel Ukrainy. Kobieta z poważnymi obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Kierujący pojazdem był trzeźwy.

 

2018-06-30 07:42:12
(fot. wideo YouTube gikeryoo)

16 komentarzy

 1. Rozsądny pieszy wchodząc na przejście zawsze patrzy, czy nie nadjeżdża jakiś samochód.

 2. Wystarczy się rozejrzeć nawet jak się ma pierwszeństwo.
  Cmentarze pełne są takich co mieli pierwszeństwo.
  Mimo że w telewizji mówili że się ma pierwszeństwo i samochód MUSI się zatrzymać, to pamiętaj, telewizja kłamie. Żaden przepis prócz troski o swoje bezpieczeństwo nie zapewni bezpieczeństwa.

  • Aaron Fleischman

   Pamiętaj, żeby powtórzyć swoje wszystkie rady pod kolejnymi newsami o motocykliście, który zginął, bo osobówka wymusiła na nim pierwszeństwo albo kierowcy osobówki, którego zmiażdżył TIR, który wjechał na skrzyżowanie na czerwonym.

 3. jakiś Mykoła zapewne spieszył się ratować polską gospodrakę więc co najwyżej zostanie upomniany, wszak nasz rząd uwielbia amatorów wędzonej słoninki i bimbru, dbają o braci zza Buga

 4. Nie żyje.Czy żyje?

 5. Jak widać po komentarzach winna wyłącznie jest piesza. Tylko co zrobiła nie tak? Czyli kierowcy, którzy jadą przez skrzyżowanie na zielonym świetle powinni również obowiązkowo się zatrzymać i sprawdzić czy ktoś na czerwonym nie jedzie? Jakoś inni mogli sie zatrzymać przed przejściem ale kretyn w volvo już nie.

  • co ty się człowieku dziwisz jak większość tu komentujących to dzieci z podstawówek, w piaskownicy są gnębieni przez rówieśników więc huczą i trollują w internecie a jakby mamusia się dowiedziała jakie głupoty wypisują by zlała pasem gnoja i skończyło by się cwaniakowanie jednego czy drugiego

   • W sumie widać, że obwinianie pieszej winą świadczy o takiej samej inteligencji jaką ma kierowca volvo.

  • Winny jest wyłącznie kierowca, ale piesza płaci większość ceny – swoim zdrowiem. Tego mogła sobie oszczędzić rozglądając się przed wejściem na przejście.

  • Chodzi o to że pieszy zawsze powinien rozejrzeć się zanim przejdzie przez przejście a nawet w trakcie przechodzenia po zebrze. Nie bronie kierowców. Jako kierowca dojeżdżając do skrzyżowania zawsze się rozglądam – pomimo zielonego światła dla mnie. Jako pieszy postępuje podobnie. Wariatów nie brakuje.

 6. Smrtfonowym zombi bym się nie dziwił .,..ale starszej osoba wchodzi na przejscie nie upewniajac się że pojazdy się zatrzyumują …brak jakiegokolwiek instynktu zachowawczego

 7. Proponuję obejrzeć dokładnie film i nie bronić tej kupy g…a kierowcy.
  Zauważmy, co robi kierowca, gdy piesza jest już na jezdni. PRZYSPIESZA i odbija w lewo. Po co?
  Gdyby się zagapił, to zacząłby hamować po tym, jak zauważyłby pieszą, a w najgorszym razie pojechałby swoim torem z dotychczasową prędkością i minąłby pieszą za nią.
  Po prostu kupa g…a chciała CELOWO ominąć pieszą wjeżdżając na lewą stronę drogi, a potem próbować zmieścić się przed samochodem, który zatrzymywał się przed przejściem.
  I ci, co atakują pieszą, powinni pomyśleć, co widziała piesza i co mogła pomyśleć: „Smochód po prawej już prawie stanął, a po lewej jedzie z niewielką prędkością i pewnie stanie, a nawet jak się zagapi, to ja szybko przejdę i mnie minie, przecież nie będzie zjeżdżał na drugą stronę, aby przejechać przede mną, bo tam stoi ten z prawej.”
  A że kupa g…a próbowała wykonać niewykonalny manewr, to piesza nie mogła przewidzieć.

 8. dokładnie – ten kierowca to tępe g…

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0885zł -1.31%
  • GBP 5.0298zł -0.32%
  • EUR 4.48zł -0.69%
  • CHF 4.2226zł -0.88%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online