Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Co kamera zobaczyła… na ulicach Lublina

Od Czytelnika otrzymaliśmy link do filmu zatytułowanego „Lubelskie ulice”. Jest to kompilacja nagrań wykonanych w ostatnich miesiącach w naszym mieście. Film prezentuje niebezpieczne sytuacje drogowe.

2015-01-25 10:18:20
(fot. wideo YT Mickey66)

31 komentarzy

 1. Gdyby kierowcy MPK chcieli się zemścić konkretnymi filmikami, to by zabrakło miejsca na serwerze YT…

 2. Jestem naprawdę szczerze zawiedziony – ani jednego komentarza o konfidentach, kapusiach i donosicielach z kamerami… A tak na nie liczyłem… Już nawet na hejterach nie można polegać, co się dzieje z tym krajem?

  • ulżę ci żebyś zawiedziony nie był. rzadko takich pajacy jak na filmiku spotykam nie mniej jednak się zdarza. niestety wzorowi kierowcy czasem głupotę w poirytowaniu robią i tym filmującym w końcu się zdarzy choćby prędkość mocniej przekroczyć tam gdzie zagrożenia teoretycznie nie ma. i znajdzie się nadgorliwy lub pokrzywdzony wcześniej przez kamerkę donosiciel. ciekawa jestem miny uszczęśliwionego nagrywacza :]
   Kiedyś CB służyło do wzajemnej pomocy kierowcom, przy okazji można było powrzeszczeć na takich pajacy , dziś kamerkami się szpanuje i ludziom się wydaje, że błędów nie popełniają. 😀

   pod sumując : strzeżcie się sami siebie 😀

 3. Szkoda że nie miałem kamery włączonej, to byłaby tutaj sytuacja, która mnie spotkała. Pod prąd gość jechał na obwodnicy Lublina… Totalny bezmózgowiec.

  • Ja ostatnio widzialem kolo 20 bezmozgowcow, jechali jeden za drugim obwodnica pod prad i jeszcze swiatlami mrugali.

 4. No i co? Zawaliłeś sobie?

 5. ale sensacja, tylko ten na Kraśnickich pod prąd się popisał reszta to codzienny widok 🙂

 6. Przejeżdżanie na czerwonym Jana Pawła II – Nadbystrzycka – Kochmalna to standard.