Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Werbkowice: Ledwo stał na nogach, ale wsiadł za kierownicę volkswagena

Hrubieszowscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę volkswagena. Mężczyzna podczas zatrzymania odmówił badania alkomatem, trafił więc do policyjnego aresztu.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek na terenie gminy Werbkowice. Policjanci zauważyli volkswagena, który wcześnie stał pod jednym z lokali gastronomicznych. Mundurowi postanowili zatrzymać go do kontroli.

Po przejechaniu kilkudziesięciu metrów kierowca golfa skręcił i zatrzymał się na niezamieszkałej i nieoświetlonej posesji. Z pojazdu wysiadł młody mężczyzna, który ledwo trzymając się na nogach zaczął iść w kierunku pobliskich zabudowań. Policjanci zatrzymali mężczyznę, okazał się nim 20-letni mieszkaniec gminy Werbkowice. Podróżował on z dwoma pasażerami 21 i 34-latkiem. Pasażerowie oraz kierowca byli nietrzeźwi.

20-latek odmówił badania alkomatem w związku z tym pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu. Następnie kierowca golfa trafił do policyjnego aresztu.

Wkrótce mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

2016-10-25 07:28:51
(fot. Policja Hrubieszów)

6 komentarzy

  1. Pijackie bydlaki ciąg dalszy każdego dnia na drogach…..Kiedy to się wreszcie skończy…

  2. może to ten sam co w Lublinie pod prąd jeździł i z mazdą się zderzył na 3-go maja ???

    • Przecież tamtego aresztowali , po za tym to jest Golf III i zielony tam był Golf IV i srebrny — myślisz trochę czy eeee tam ?

  3. Co tam się w tych Werbkowicach odjaniepawla ostatnio? 😀

  4. Powinnismy zmienić prawo na tyle aby pasażerowie, którzy wiedza że kierowca jest pijany też byli pociągani do obpowiedzialnosci

  5. fajny golfik dobry tjunink