Wtorek, 22 kwietnia 202522/04/2025
690 680 960
690 680 960

W stawie natrafiono na zwłoki mężczyzny. Ofiarą wody jest mieszkający w pobliżu 60-latek

Trwa ustalanie okoliczności śmierci 60-letniego mieszkańca Krężnicy Okrągłej koło Bełżyc. Jego zwłoki znaleziono dziś w niewielkim zbiorniku wodnym.

We wtorek przed południem w jednym ze stawów w miejscowości Krężnica Okrągła koło Bełżyc zauważono mężczyznę. Znajdował się on w wodzie i nie poruszał. O wszystkim zaalarmowane zostały służby ratunkowe. Do działań skierowano zespół ratownictwa medycznego, straż pożarną oraz policję.

Mężczyzna został wyciągnięty z wody przez ratowników medycznych. Jednak na pomoc było już zbyt późno. Życia 60-latka nie udało się uratować. Jak nam przekazano, mieszkał on w pobliżu miejsca tragedii. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

Związane z tym działania prowadzone były w Krężnicy Jarej koło Lublina. Jak wyjaśnia nam st.kpt. Andrzej Szacoń z Komendy Miejskiej PSP w Lublinie, zgłaszający informując o zdarzeniu, najprawdopodobniej znajdując się w stresie, pomylił miejscowości.

Dyżurny jednak zorientował się, iż mogło dojść do takiej sytuacji, dlatego też postanowiono sprawdzić oba miejsca. Zwłaszcza, że w Krężnicy Jarej również znajdują się stawy. Dlatego do Krężnicy Okrągłej udali się policjanci i ratownicy medyczni, zaś do Krężnicy Jarej strażacy.

Dodaj komentarz

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia